סיכום שבועי
חדשות השבוע: אפל החדשה
המנכ"ל שהביא את אפל למה שהיא היום מסיים את תפקידו. טים קוק יהיה המנכ"ל החדש ומנסה להרגיע את הלקוחות. עוד שמענו גם על גרסת iPhone 4S מוזלת וגם על תמיכת הדור הבא בכל רשתות הסלולר.

סקירת השבוע: אנדרואיד בטלוויזיה
השבוע סקרנו מוצר מעניין וחדיש המביא את מערכת האנדרואיד בשלמותה ישירות לטלוויזיה. משחקים, אינטרנט ומולטימדיה הם חלק מהיכולות והעיקר הוא המחיר הנמוך יחסית.

מתכוננים ל-IFA
השמועות הרבות סביב ה-1 לספטמבר הולכות וגדלות, זאת לקראת תערוכת הגאדג'טים הגדולה באירופה שתתקיים ב-2 לספטמבר בגרמניה. במיוחד בלטה בשמועות היא HTC עם מספר גדול מאוד של מכשירים שדלפו לרשת במהלך החודשיים האחרונים. ביום שני הקרוב סמסונג צפויה להכריז גם על מכשירי גלקסי אס לארה"ב, כך שבכל מקרה מצפה לנו שבוע מעניין.
סימביאן הדור הבא
כפי שציפינו, נוקיה הכריזה על הדור הבא של מערכת הסימביאן וזאת יחד עם מספר מכשירים חדשים. המערכת החדשה נראית טוב יותר מקודמתה ומיועדת בעיקר למכשירים בינוניים שכן למכשירים לשוק הגבוהה לנוקיה יש את Windows Phone.

WebOS, היום שאחרי
אחרי ההכרזה על הפסקת הפיתוח והתמיכה למחשבים האישיים ומערכת ה-WebOS ללקוחות, HP מנסה להיפתר ממלאים ומפחיתה את המחירים בצורה משמעותית ומוכיחה לעולם כי עם מחיר טוב, אפשר לגרום להמונים להגיע לחנויות.

חדש בארץ

השבוע בסלולר

השבוע בקצרה

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.