חדשות הטאבלטים
השבוע היה מעניין בתחום הטאבלטים, זאת בעיקר לאחר שהכריזה סמסונג על ה-Galaxy Tab 8.9 והביאה גם מחיר תחרותי אל מול השולט שבתחום. גם ל-HTC טאבלט נוסף, ה-Evo View שעיקר יכולתו היא תקשורת דור רביעי ומזכיר במאפייניו את ה-Flyer שהוכרז בחודש שעבר. טאבלט נוסף שהוכרז השבוע הוא ה-Eee Pad Transformer המצליח לשלב מקלדת מלאה ולהפוך את הטאבלט למחשב נייד לכל דבר. RIM הכריזה השבוע כי היא תתמוך בהפעלת יישומי אנדרואיד על גבי ה-PlayBook, כך שהמשתמשים העתידיים של הטאבלט ייזכו באפליקציות רבות. גם אנחנו סיפקנו סקירה קצרה על מחשב טאבלט של Asus, ה-Eee Slate מביא מסך 12 אינצ’ מבוסס על Windows עם מעבד חזק ויכולות מרשימות.

הפריצה שלפני והפריצה שאחרי
רבים ממשתמשי ה-iDevice ממתינים בכיליון עיניים לפריצת ה-iOS 4.3, אך מתברר כי קבוצות הפריצה השונות לא רצו לעבודה בשל השחרור הקרוב של עדכון נוסף למערכת ההפעלה וכך אכן אפל שיחררה השבוע את ה-iOS 4.3.1. אם תהיו מעוניינים לשדרג אבל חוששים מפני נעילת המכשיר, טורבו סים חדש מבטיח לכם שזה לא יקרה, בתמורה כספית כמובן.

סקירות השבוע
פרט למחשב ה-Asus, סקרנו השבוע את ה-Xperia X10, מכשיר האנדרואיד הראשון של סוני אריקסון שהושק בישראל, וגם התבשרנו כי הוא יקבל שדרוג לאנדרואיד 2.3 מעבר לים. עוד סקרנו גם רמקולים ניידים של Logitech מדגם Z515, שבנוסף לכך שהם ניידים הם גם אלחוטיים ותוכלו להאזין למוזיקה גם ממכשירים הסלולרי.

השבוע בקצרה: אחרי הצלחת מוטורולה בתחום האנדרואיד, החברה רוצה לנסות לעשות זאת בעצמה. שירות המוזיקה המוצלח של פלאפון מגיע לכלל המשתמשים. סמסונג חוצה את רף 100,000 מכשירי Galaxy S בישראל, שאפו. Angry Birds מגיעים ל-RIO עם גרסה חדשה למשחק האהוב. HTC משיקה את מכשיר ה-3D הראשון שלה מסדרת EVO. גם ל-LG מכשיר 3D נוסף עם תמיכה ב-4G. סוני אריקסון מציגה סדרת פרסומות ל-Xperia Play, משהו שיותר התחברנו אליהם.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.