השבוע היה שבוע מגוון במיוחד, ונדמה כי ההכרזות על מכשירים חדשים ומוצרים חדשים דעכו מעט, כנראה כדי לחכות לתקופת החגים אשר תחל בעוד כחודש וחצי בארה"ב.
הכרזות רשמיות אמנם לא היו, אבל כמות השמועות על מכשירים העתידים לצאת הולכת וגדלה, בייחוד בשוק הסלולרי.
◄ נתחיל בשמועה על סוני אריקסון, השבוע יצאה שמועה כי החברה מתכננת להוציא מכשיר חדש, אשר ישלב קונסולת משחקים ומכשיר סלולרי. המכשיר, כך השמועות אומרות, יצא יחד או קצת אחרי הגרסה הבאה של מערכת אנדרואיד- Gingerbread. ◄ נמשיך עם שני מכשירים של חברת נוקיה, אשר תמונות נוספות שלהם דלפו השבוע לרשת באדיבות ידידינו הסינים. המכשיר הראשון הוא Nokia C7, ששמועות עליו בצירוף תמונות כבר דלפו כמה פעמים לרשת אלא שהפעם זכינו גם לסרטון. ◄ השני הוא Nokia N9, ממשיכו של ה-N8, אשר החל מהשבוע זמין להזמנה מוקדמת בארה"ב, מבוסס מערכת ההפעלה Meego ויגיע כנראה לקראת סוף השנה.
◄  עוד מכשיר שאמור להגיע בקרוב לארה"ב הוא ממשיכו של מכשיר האנדרואיד הראשון HTC G1. המכשיר יקרא G2 (איזו הפתעה), אך כרגע הוא ידוע יותר בשם:Htc Vision. ◄ לקינוח השמועות השבוע, עוד מידע על מכשיר המודו. השבוע נצפו תמונות של המכשיר מודו מבוסס אנדרואיד ב-FCC, רשות התקשורת האמריקאית. החברה העבירה את המכשיר לבדיקה ולאישור וייתכן כי בקרוב מאד הוא יוכרז באופן רשמי.htc vision g1 blaze

ומשמועות על מכשירים חדשים למכשירים חדשים באמת.
◄  נתחיל בארץ, השבוע הושק רשמית Samsung monte גם בפלאפון וסלקום לאחר שהושק בשבוע שעבר ברשת אורנג'. המכשיר, עליו כתבנו בעבר, מגיע עם מערכת הפעלה של סמסונג וממשק Touch Wiz כמובן. ◄ נוקיה השיקה השבוע את ממשיכו של X3. הדגם השני אינו זהה לדגם הראשון ובעל מבנה אחר לחלוטין. הדגם השני יהיה בעל מערכת הפעלה S40 ויכלול מסך מגע ומקלדת מספרים.

ונמשיך במכשירים, השבוע פרסמנו סקירה על Lg Cookie הנמכר כיום ברשתות אורנג' וסלקום. ◄ המכשיר, כפי שתוכלו לקרוא בכתבה, מיועד בעיקר לקהל הצעיר וכולל בתוכו החיבור לרשתות החברתיות.
סקירות נוספות שעשינו השבוע היו לשירות sms בחינם הנקרא Airmeup, ולפיצ'ר החדש של גוגל הנקרא Chrome to Phone, המאפשר לשלוח קישורים, מפות ומספרי טלפון היישר מהדפדפן על המחשב האישי ישירות למכשיר האנדרואיד שלנו.

וממכשירים סלולאריים לטאבלטים. ◄ כולנו מסכימים כי הדבר החם הבא הם הטאבלטים, מכשירי הביניים הללו שהם לא בדיוק מחשב נייח ולא בדיוק לפטופ. כפי שהיה לפני 3 שנים עם הכרזת האייפון, גם הפעם נתנה חברת אפל את יריית הפתיחה עם האייפד, ומיד אחריה הגיעו שלל הכרזות שונות על טאבלטים חדשים מכל הסוגים, אשר מה שמשותף לרובם היא מערכת ההפעלה אנדרואיד. ◄  כמובן שגוגל לא יכלו להתעלם מהפוטנציאל ומיהרו לצאת עם טאבלט משלהם, כך לפחות השמועות מספרות על השקת טאבלט חדש בשיתוף עם רשת Version אשר ייצא בתקופת החגים בארה"ב. ◄אמנם נדמה כי השוק גדול ויש מקום לכולם, אך כנראה שלא כך הדבר. השבוע החלה חברת Asus, יצרנית הנטבוקים המפורסמת, לקצץ את מספרי המשלוחים של הנטבוקים שלה בטענה כי האייפד של אפל הוא הגורם הישיר לירידה בהיקף המכירות של מוצרים אלו.