הוא כבר כאן
החיפושים של גולשים (וגם אנחנו) אחר פיסות המידע אחר ה-Galaxy S II הגיעו כמעט לסיומן כאשר החלו להגיע ארצה המכשירים הראשונים לחנויות הפרטיות כשהמכשיר החל ונמכר אמנם רק במספר מדינות מצומצם בעולם אבל זה כמובן לא מונע מרבים לרכוש במחירים מופקעים את המכשיר דרך יבואנים פרטיים. אנחנו הצלחנו לשים את ידנו למספר מצומצם של זמן וגם צילמנו זאת בוידאו. אז אם עדיין לא צפיתם בסקירה, זה בהחלט הזמן.

אייפון 5 או 4S, אז מה חדש?
לא שזה מפתיע מישהו אבל השמועות על הדור הבא של האייפון לא מפסיקות. ולמה? כי עדיין ישנה השאלה הגדולה –  האם אפל תציג מכשיר חדש בכנס ה-WWDC שיתקיים ב-6 ליוני. כעת השמועות מתמקדות בבסיס של “מכשיר מחודש” שזה בעצם אותו המכשיר שאנחנו מכירים רק עם עדכונים כדוגמת המעבד והמצלמה. שמועה זו ועוד תמצאו בכתבה שבה ריכזנו את כל הדיווחים האחרונים.

נוקיה לאן
אחרי רכישת סקייפ, מיקרוסופט מתכננת את הצעד הבא. אם להאמין לדיווחים, נוקיה מעוניינת להציע את עצמה למכירה וכמובן שזו תהיה מיקרוסופט שתקפוץ על המציאה. כרגע עוד אין אישור רשמי לכך וצריך לראות כיצד זה יתפתח.

סקירות השבוע
בנוסף ל-Galaxy S II שחשפנו השבוע, גם פרסמנו סקירה של מכשיר ה-Motorola Defy. פרט לכך שהוא מכשיר אנדרואיד עם מסך מגע 3.7 אינצ', וכזה שהחומרה מספקת את הדרישות שלנו, תמצאו אותו כמכשיר שמסוגל לשרוד מעבר לשאר המכשירים. זאת בשל הסיבה כי הוא מכשיר אשר קיבל את תקן IP67 שאומר כי הוא חסין למים, אבק ועמיד בזעזועים. כן, בדקנו את כל אלה בסקירה המלאה.

סקירה נוספת שפרסמנו היא על ה-Nokia E5, מכשיר עסקי זול במיוחד שלא בא אמנם להתחרות בסמארטפונים הגדולים אך יודע לספק לא מעט בעבור הרבה פחות.

השבוע בקצרה: המתחרה האולטימטיבי ל-Galaxy S II החל להימכר באנגליה, כך פועלת יציאת ה-HDMI בגלקסי, פרטים חדשים על העדכון הבא של מיקרוסופט ל-WP7, שוב ה-N9 צץ ברשת, טאבלט Honeycomb ראשון בישראל מושק רשמית, גלקסי פרו יושק בקרוב בישראל, שוב מידע דולף מהאנדרואיד, Droid 2X הוכרז רשמית בארה”ב, אנדרואיד גם בטלוויזיה.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.