שבוע עמוס במיוחד היה השבוע שלל ההכרזות בארץ ובחו"ל יצרו מבול שוטף של חדשות והכרזות. למען הסדר הטוב נעבור בסדר כרונולוגי על אירועי השבוע ובנוסף אנחנו ממליצים לכם להיכנס לקישורים בכתבה כדי לראות יותר פרטים, תמונות וסרטוני וידאו. לפני הכל, נודה לאתר מאקו אשר בחר בנו לבין חמשת האתרים הטכנולוגים המובילים בארץ, ואנו שמחים לראות כי מעריכים את עבודתנו הרבה.

נתחיל כמובן עם ההשקה של Modu-T של חברת מודו הישראלית. באירוע ההשקה  שהתקיים ביום ראשון השיקה החברה את הדגם  החדש של מכשיר המודו המפורסם שלה, ביחד עם מערכת הפעלה משודרגת (ביחס לדגם הקודם) וגם עם כמה ג'אקטים שונים אשר מעניקים למכשיר מגוון של פונקציות שונות.
ביום שני השיקה חברת מיקרוסופט את מערכת ההפעלה החדשה שלה למכשירים ניידים, Windows Phone 7. באירוע השקה גדול במיוחד, אשר התרחש במקביל גם בארה"ב ובאירופה, השיקה מיקרוסופט לא פחות מ-10 מכשירים שונים, מיצרניות שונות בבת אחת. בין המכשירים שהושקו תוכלו למצוא את HTC mozard, HTC 7 pro, Dell Avenue Pro ועוד. HTC הציגה ליין גדול במיוחד עם 5 מכשירים חדשים, LG הציגה 2 מכשירים וכך גם סמסונג וחברת DELL הציגה מכשיר 1, רוב המכשירים צפויים להתחיל להימכר כבר בחודש הבא לפני תקופת החגים בארה"ב ובאירופה.למי שמודאג מכמות האפליקציות בחנות של מיקרוסופט, יכול להיות רגוע. מיקרוסופט דאגה לשחרר את הכלים למפתחים בשלב מאד מוקדם יחסית ואף חילקה למפתחים אבי טיפוס לבדיקה, לכן מספר האפליקציות בחנות כיום עומד  על לא פחות מ2000 אפליקציות!, מספר מרשים בהחלט יחסית למערכת הפעלה שעדיין לא נמצאת בשוק. windows phone 7 family
השבוע השיקה סלקום את הגלקסי טאב, הטאבלט של חברת סמסונג, עם מערכת הפעלה אנדרואיד  בגרסה 2.2. סלקום ערכה אירוע מיוחד לקראת ההשקה בו זכינו להשתמש מעט במכשיר ולכבודכם צילמנו גם סקירה ראשונית מהירה עליו. סלקום היא בין הראשונות בעולם למכור את הטאבלט, כאשר ממשק המשתמש מגיע מגויר לחלוטין ותומך בעברית מלאה. הטאבלט נמכר בצמוד לחבילת גלישה כמובן, וכבר עכשיו ניתן לקנות אותו באמצעות אתר האינטרנט של החברה ויותר מאוחר הוא יהיה זמין גם בסניפים.

ואיך אפשר לסיים בלי להזכיר את חברת אפל. ב-20 באוקטובר תערוך אפל אירוע מיוחד, אשר במרכזו יעמדו מחשבי המק. ישנם הרבה שמועות(כמובן) סביב האירוע, ויש הסוברים כי אפל תכריז על מערכת הפעלה חדשה ואולי גם דגם חדש של מחשב מק.

החדשות בקטנה:
השבוע נחשפו תמונות ראשונות של ה-Palm Pre החדש, אשר מזכיר מאד את הדגם הראשון והלא כל-כך מוצלח > השבוע השיקה סלקום את נוקיה C5 מכשיר מבוסס סימביאן בעל מסך מגע 3.2 אינץ'  > בשורות טובות למחזיקי מכשירי האנדרואיד, בנוסף לפתיחת המרקט לקניית אפליקציות, ניתן גם לעדכן עכשיו את האפליקציות  באופן אוטו' (אם תרצו), ובשורה נוספת למשתמשים היותר מנוסים, החבר'ה מ-XDA הצליחו להכין אפליקציה אשר תעניק לכם הרשאות ROOT בקליק 1 .