כבכל שבוע קיבצנו עבורכם את הידיעות החשובות ביותר בעולם הגדג'טים והטכנולוגיה.
נתחיל עם חדשות מהארץ, השבוע השקנו לראשונה את האפליקציה הרשמית של האתר. האפליקציה מיועדת כרגע עבור מכשירי נוקיה מבוססי מערכת ההפעלה סימביאן בלבד, אך בעתיד אנו מתכוונים להוציא גם את האפליקציה עבור מערכות הפעלה נוספות.
תערוכת הצילום פוטוקינה הביאה עמה כמה חדשות והכרזות מעניינות ביותר בכל הקשור לעולם הצילום. השבוע, לאחר הרבה הכרזות חדשות ומצלמות חדשות, פרסמנו את הסיכום המלא של התערוכה עם הרשמים שלנו מהתערוכה ומבט לעתיד.
בשבוע הבא ביום ראשון תחשוף חברת מודו הישראלית, יצרנית הסלולרי הקטן בעולם, את מכשירי המודו החדשים שאמורים להגיע בזמן הקרוב לארץ. חברת מודו שלא זכתה לפופולריות גבוהה בארץ ובעולם, מנסה לשנות את המודל העסקי שלה ע"י הכנסה של מערכת ההפעלה אנדרואיד לליין של מכשיריה הזעירים, בתקווה שיזכו ליותר התעניינות ואהדה בקרב הקהל בארץ ובעולם.
עוד חדשות מהארץ, חברת סמסונג נכנסה בצורה חזקה לשוק הישראלי (וגם לשוק העולמי) והשבוע השיגה דריסת רגל נוספת עם ההכרזה על השקת ה-Galaxy Tab ברשת סלקום והשקת Samsung Wave ברשת פלאפון. סלקום תהיה בין ספקיות הסלולר הראשונות בעולם אשר ימכרו את הטאבלט החדש של סמסונג, רק נקווה שתג המחיר שלו לא יהיה זהה לתג המחיר היקר שלו בחו"ל.
חברת סמסונג השיקה השבוע גם את מצלמת הווידאו החדשה HMX-E10, אשר הושקה לא מזמן בתערוכת פוטוקינה. המצלמה מגיעה עם כמה יכולות מרשימות ופיצ'רים חדשים, פרטים נוספים תוכלו למצוא עוד בסקירה שלנו.
ולסיפורים החמים של השבוע:
השבוע חשפה גוגל פרטים נוספים אודות המוצר החדש שלה Google-TV. גוגל השיקה אתר מיוחד בו ניתן להתרשם מיכולותיו של המוצר החדש וכיצד הוא יכול לשנות את הצורה בה אנו נצרוך מדיה בעתיד. Google-TV יגיע בצורה מובנית על גבי מכשירי טלוויזיה של חברות כמו סמסונג וסוני, כאשר חברת Logitech כבר הספיקה לחשוף את Logitech Revue, קו מוצרים חדש עבור Google-TV.
חדשות טובות לכל בעלי האנדרואיד, השבוע נפתח באופן רשמי שוק האפליקציות בתשלום של גוגל גם לקהל הישראלי. מעכשיו נוכל גם אנחנו לקנות אפליקציות ולהינות ממבחר יותר גדול של אפליקציות מבלי להשתמש בפריצות מיוחדות. ועוד

חדשות בנושא אנדרואיד, השבוע השיקה סקייפ את האפליקציה הרשמית שלה לאנדרואיד. האפליקציה מאפשרת שיחות ביו מנויי סקייפ בחינם על רשת Wifi או 3G ובנוסף ניתן לשוחח גם עם מכשירים רגילים, במידה ותרכשו קרדיטים של סקייפ.
בנוסף לשלל הכרזות על מוצרים חדשים בארץ, גם בעולם סמסונג לא מפסיקה להוציא מוצרים חדשים. השבוע הכריזה החברה על סלולארי נוסף מבוסס מערכת ההפעלה Bada, הנקרא Wave II. המכשיר השני דומה מאד למכשיר הראשון חוץ מגודל המסך 3.7 איינץ' במקום 3.5 אינץ'. מכשיר נוסף שהשיקה סמסונג השבוע הוא ה-Galaxy 551 , מכשיר אנדרואיד עם מקלדת מלאה נשלפת.

עם ההכרזות על המכשירים החדשים, הכריזה סמסונג השבוע על הפסקת התמיכה במערכת ההפעלה סימביאן החל מתחילת שנה הבאה, יחד אתה הכריזה גם סוני אריקסון על הפסקת הפיתוח של מכשירים מבוססי סימביאן בעתיד הקרוב.