התחלנו את השנה עם אחד מהאירועים החשובים ביותר בתחום האלקטרוניקה הבידורית והגאדג'טים וככזה, החדשות לא הפסיקו לזרום. זה מה שראינו ב-CES 2012.

נטבוקים, אולטרה-בוק ועוד קצת טאבלטים
שוב מחשב הטאבלטים תפסו את מקומם כהבולטים בתערוכה. לנובו עם מחשב המנסה לשלב את עולם האולטרה-בוק עם הטאבלטים, אינטל במספר קונספטים מעניינים במיוחד ואסוס עם סדרת טאבלטים חדשה. והיו גם כמה אולטרה בוק כמו אלו של סמסונג, של HP ודל.

סלולר, ממתינים לברצלונה
הכרזות משמעותיות בתחום הסלולר לא יצאו מתערוכת CES, פרט למכשירים הראשונים של סוני ללא אריקסון, כמה חדשים של מוטורולה, HTC עם מצלפון מעניין ונוקיה על לומיה 900, כך שאת רוב ההכרזות החשובות נראה בתערוכת ברצלונה שתתקיים בסוף חודש הבא.

קולנוע ביתי, לדבר לטלוויזיה
תערוכת CES, יותר מהכל, מוקדשת לתחום הבידור, כך שראינו לא מעט הכרזות בתחום ובעיקר את הדור הבא של הטלוויזיות. הם יהיו דקות יותר, חדות יותר והכי חשוב – חכמות יותר.

עוד מהתערוכה

עוד השבוע
אז מה התרחש פרט ל-CES השבוע? שלושה מכשירים חדשים הושקו בארץ, פרסמנו מדריך רוט לאנדרואיד וגם ביקורת על מקלדת סלונית של לוג'יטק.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.