וירוס או לא וירוס, זו השאלה
את השבוע פתחנו בסוג של היסטריה, היסטריה שמקורה מחברת סימנטק שאמרה כי רוגלה חדשה מסתובבת ב-5 מיליון מכשירים. הרוגלה, נוזקה אם תרצו, מתחבאת במספר אפליקציות שבמארקט וקשה לעלות עליה. אבל לבסוף, חזרה בה חברת האבטחה והודתה כי לא מדובר בוירוס מסוכן. כל זה לא מנע מאיתנו להרהר לגבי האפליקציות שאנחנו מתיקינים מהמארקט, וגוגל מצאה בדיוק את הזמן לחשוף כלי פנימי שאמור למנוע נוזקות באפליקציות.

הגלקסי נדחה
לאכזבת רבים, סמסונג דוחה את השקת הגלקסי אס 3 לאחרי MWC. אולי זה בגלל האייפון 5, אולי זה כדי לעשות לו אירוע מיוחד ובנפרד, ואולי… יש מספיק ספקולציות. בתמורה, מכריזה סמסונג על גלקסי אס נוסף אך לא שזה מספיק וגם השמועה שצצה ברשת על גלקסי ICS לא תוכל לספק את הסחורה.

 

השבוע בסלולר
עוד קרב במלחמת מערכות ההפעלה מגיע לשיא: מי המערכת היציבה ביותר? זאת לא תשובה חד משמעית, למרות הנתונים שגילינו בסוף השבוע. וגם: אפל כובשת את המקום השלישי בעולם הסלולר ומורידה את LG למקום הרביעי.

השבוע ברשת
אפליקציית הניווט החינמתי (והישראלית) Waze משתדרגת למשתמשי האנדרואיד, פייסבוק משיקה את הגרסה שלה לחיים שכאלה, Mac OS X מקבלת עברית והשועל חוגג 10.

 

השבוע בקצרה

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.