ההשקה הרשמי הגלובלית של ה-Galaxy S4, הטלפון המוביל החדש מבית סמסונג (Samsung), הייתה מלווה בתצוגה עשירה של אביזרים אותם הכינה החברה בעצמה עבור הטלפון החדש. היה זה מסר עמוק שלה אל עבר הקמפיין Companion for Life שמלווה את הטלפון החדש, ומדגיש בי השאר את האפשרויות להפוך אותו למשהו אישי. בהתאם לכך הוצגו כיסויים שונים ומשונים בצבעים ובגימורים רבים, מבהירים מאוד ועד כהים, ממלאים ועד כאלה שמספקים הגנה רק לאזור מסוים.

מידע מוצג בחלונית קטנה למשך מספר שניותכעת, עם ההשקה המקומית של הטלפון החכם החדש של החברה הקוריאנית החלטנו לבדוק מקרוב בעצמנו את אחד האביזרים החדשים הללו. מדובר בכיסוי בשם S View Cover, שבבסיסו הוא כיסוי פליפ רגיל – כזה שמתחבר במקום המכסה האחורי של המכשיר ומציע כיסוי קדמי שניתן לפתיחה בקלות, אבל הוא מציע טוויסט מעט שונה: חלונית קטנה מפלסטיק בחלק הקדמי של הכיסוי, שעם סגירת הכיסוי על פני המכשיר מפעילה יישום שמציג דרכה את התאריך וכן הודעות שונות של המערכת, כולל סימני שיחות שלא נענו, מספר בה הודעות שהצטברו, כמו גם מצב הסוללה והרשתות.

המידע הזה נשאר על המסך במשך מספר שניות מעטות לאחר שפותחים וסוגרים את הכיסוי, ואם רוצים להציגו שוב, פשוט צריך לפתוח ולסגור שוב את הכיסוי.

אבל התועלת האמיתית של החלון מתגלה בעת שנכנסת שיחה כשהכיסוי סגור. במקום לפתוח את הכיסוי, אם הוא לא היה מצויד בחלון, כדי לגרור את כפתור התשובה על גבי המסך של הטלפון עצמו, כל מה שצריך לעשות במקרה שהמכשיר מצויד ב-S View Cover הוא להשתמש בחלונית כדי לבצע את תנועת ההחלקה לצורך מענה או דחיית השיחה, ולנהל את השיחה דרך כיסוי עצמו. היתרון: פחות נגיעות במסך, פחות שריטות, פחות כתמים. ההגנה בפני שברים בעת נפילות קלושה ביותר, בכל זאת.

קרא עוד:  ג'אברה הכריזה על אוזניות Elite Active 75t לספורט

פתיחה וסגירה בקלות רבהכאמור, ה-S View Cover מגיע בשלל צבעים בהירים וכהים שהופכים אותו למשהו שמאפשר אמירה אישית ומאוד צבעונית וכיפית. הוא גם לא מוסיף כמעט מאום למשקל הכללי של המכשיר, ואפילו מעט מאוד לעובי. הבעיה היא, כאמור, שזה עדיין לא משמש כהגנה של ממש. החלק שמחליף את הכיסוי האחורי של המכשיר דק ועשוי מפלסטיק פשוט, והקדמי מעין שילוב של פלסטיק וגומי שמקלים על האחיזה. מקדימה למטה גם כתוב Galaxy S4. שלא נשכח.

 המחיר הזול ביותר שמצאנו בישראל עבור ה-S Cover View היה בינתיים 160 ש"ח, וזה היה בהפרש גדול מאחרים שהציעו אותו. לא זול, אבל נחמד, ובמפתיע, גם שימושי מאוד.

 אהבנו:
– צבעוניות
– קל מאוד
– תשובה דרך החלונית
– צפייה במידע

לא אהבנו:
– לא ממש מגן
– מחיר