בצעד לא שגרתי לתעשייה החליטה המפיצה Warner Bros. Games להשעות את מכירת גרסת המחשב האישי של הכותר Batman: Arkham Knight. על ההודעה על ההפסקה הזמנית של מכירת הכותרים דרך החנויות המקוונות הודיע מנהל הקהילה בפורום הרשמי של Arkham Knight ואף שיגר התנצלות רשמית לשחקני המחשב האישי עקב מצבו הנוכחי של הכותר: "אנו רוצים להתנצל בפני אלו החווים בעיות עם הכותר במחשב האישי, אנו לוקחים את העניין ברצינות ולכן החלטנו להשעות את המכירה בזמן שאנו נעבוד על תיקון בעיות הללו".

בשעות הראשונות לאחר השקת Arkham Knight החלו לצוץ דיווחים על-כך שגרסת המחשב האישי סובלת ממספר רב של בעיות. במערכת דירוג הגולשים של Steam, החנות המקוונת הגדולה ביותר למשחקים עבור המחשב האישי, ניתן למצוא אין ספור ביקרות שליליות על המשחק המדווחות על מגוון בעיות – 'קפיצות' פריימים גם עם שימוש בכרטיסי מסך חזקים, אפקטים חסרים, אלמנטים שנעלמים מעולם המשחק, 'שיהוקים' בפס הקול של המשחק ועוד. בנוסף מתרעמים שחקני המחשב האישי על-כך שהמשחק מוגבל, באופן מלאכותי, ל-30 פריימים לשנייה וכי ניתן לשחרר את הנעילה על-ידי עריכה של קובץ ini.

נראה כי הבעיות לא מוגבלות לחומרה של יצרן מסוים ודיווחים מגיעים ממשתמשים שבמחשביהם כרטיסי מסך של NVIDIA או AMD כאחד, זאת חרף העובדה כי גם AMD ו-NVIDIA שחררו מנהלי-התקנים (דרייברים) המותאמים למשחק. כמו-כן מדובר בנתון מפתיע במיוחד נוכח העובדה שבימים שקדמו להשקת המשחק NVIDIA ציינה את העובדה שהמשחק משתמש בפלטפורמת GameWorks של החברה אשר אמורה להעניק שיפורים גרפיים לבעלי כרטיס מסך תוצרת החברה.

קרא עוד:  כובש עוד חלקות: Civilization VI הושק גם עבור PlayStation 4 ו-Xbox One

על-פי Metacritic גרסת הקונסולה של המשחק שהושק ב-23 ליוני זוכה לביקורות עם ציון ממוצע של 89 עבור גרסת ה-PlayStation 4, זאת בהשוואה לגרסת המחשב האישי אשר זוכה לציון ממוצע נמוך של 63 בלבד.

ברשת עלו טענות על כך שגרסת המחשב האישי ברמה ירודה בעקבות העובדה כי Rocksteady פיתחה את גרסת הקונסולות של Arkham Knight וכי על ההמרה למחשב האישי היה אמון אולפן פיתוח חיצוני איתם Rocksteady "עובדים באופן צמוד" על למנת לפתור את הבעיות עליהם מדווחים המשתמשים. יש לציין כי בעלי PlayStation 4 ו-Xbox One לא מתלוננים על בעיות דומות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.