אפליקציית הניווט הפופולרית Waze, זוכה לעדכון הכולל חידושים רבים. המשמעותי מבניהם הוא כנראה מצב ניווט חדש לגמרי המיועד לכלי רכב דו-גלגליים, כגון קטנועים ואופנועים. לאחר הפעלת מצב זה, תמליץ Waze על מסלולי ניווט הכוללים דרכים צרות שאינן מתאימות למכוניות, או כבישים פקוקים ועמוסים לכלי-רכב גדולים, אך כאלו שבהם אופנועים יכולים דווקא להתנייד בזריזות. ההמלצות הללו, כנהוג ב-Waze, נשענות על מידע הנאסף על ידי נהגים אחרים.

חידוש נוסף, בלעדי בינתיים למשתמשים בארה״ב, אנגליה וקנדה, הוא ממשק קולי משודרג בשם OK Waze. באמצעות ממשק זה, ניתן להפעיל תכונות רבות ללא צורך להוריד את הידיים מההגה. לדוגמא, ניתן לבקש מ-Waze לעבור למסלול ניווט שונה, להוסיף עצירה בתחנת דלק בדרך, להחליף לגמרי את יעד הנסיעה, וגם לדווח על מפגעים שונים, פקקים או ניידות משטרה.

עוד חידוש שמשתמשים בישראל לא יזכו ליהנות ממנו בינתיים הוא תמיכה במסלולים המיועדים לנסיעות משותפות (קארפול). החל מעתה, Waze מודעת לקיומם של נתיבים כאלה ב-22 מדינות בארה״ב ובשלוש ערים בקנדה, ותוכל להמליץ על נסיעה בהם במידה והנהג ידווח כי אסף נוסעים נוספים לדרך.

העדכון זמין כעת להורדה הן עבור מכשירי אנדרואיד והן עבור מכשירי אייפון. אלו שכבר התחדשו ב-iPhone X ישמחו לדעת כי בנוסף לכל החידושים, Waze כעת תומכת באופן רשמי במכשיר.