כמו בסמסונג (Samsung), גם ל-LG יש כעת שעון עצמאי וכזה הפועל על מערכת הפעלה שהיא אינה Android Wear. השעון שהוצג גם הוא בכנס המובייל MWC 2015 הוא ה-Watch Urbane LTE המציג לראשונה מחברה את מערכת ה-WebOS עם תקשורת סלולרית מלאה.

פרימיום זה לא מילה גסה
כפי שהתרשמנו, השעון החדש מהודר ומעוצב מאוד, פרימיום אפשר לומר, וודאי יותר מאשר ה-Watch Urbane המבוסס על Android Wear או אף ה-Watch R. הוא בעל צג עגול מסוג P-OLED בגודל 1.3 אינץ’ ברזולוציה 320 על 320 פיקסלים, אשר נראה נהדר. הוא פועל על שבב מרובע ליבות Snapdragon 400 עם זיכרון עבודה של 1 ג’יגה-בייט יחד עם אחסון פנימי של 4 ג’יגה-בייט.

הממשק באופן מפתיע, מלוטש לא פחות מהמפרט ומאפשר להגיע למגוון הפונקציות השונות באמצעות מסך המגע או בשימוש בכפתורים. אהבנו מאוד את הגלילה והמעבר המהיר בין היישומים הקיימים, כאשר חזרה בתפריט אחורה מתבצעת בהחלקה לימין, בדומה לשעוני ה-Android Wear. ניתן לבצע שיחות קוליות על גבי רשת דור 4 LTE, לכתוב הודעות באמצעות מקלדת זעירה, להתחבר לנייד כדי לצלם תמונות, להאזין למוזיקה ועוד.

העיצוב של השעון בהחלט מרהיב, ונראה מצוין. במיוחד אם משווים זאת ל-Gear S שזה עתה סקרנו ועל היד הוא מרגיש יותר טבעי. המגבלות של WebOS כמו גם ל-Tizen הן האפליקציות, או היכולות המוגבלות שניתן לעשות איתן נכון להיום, מה גם המחיר סביר כי לא יהיה זול במיוחד כך שעוד מוקדם לומר כמה זה אכן יתפוס.

קרא עוד:  המקרר החדש של LG מכין רשימת קניות

וידאו: ה-LG Watch Urbane LTE בהצצה ראשונה

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.