רבים מצפים למכשיר הבא של סמסונג (Samsung) שהשקתו נדחתה מספר פעמים, כולל ההחלטה של החברה שלא להציג אותו בברצלונה בכנס הסלולר האחרון. אלו מכם שמעוניינים להיות מעורים בכל הפרטים הקטנים על Galaxy S8 (גלקסי אס 8), יוכלו לצפות בהכרזה שתיערך הערב בניו-יורק במגוון דרכים שונות.

האירוע יחל בשעה 18:00 שעון ישראל, והוא יועבר בשידור חי. כדי לצפות בזמן אמת, ניתן להוריד את האפליקציה Unpacked 2017 שמיועדת למכשירי האנדרואיד בלבד. מעבר לכך סמסונג גם תעביר את השידור החי דרך ערוץ היוטיוב (YouTube) שלה, וזה אומר שתוכלו לצפות בסרטון כאן בהמשך הכתבה למטה, מרגע תחילת השידור ועד סופו.

עדכון: סמסונג הכריזה רשמית על גלקסי S8 ו-S8 פלוס

הצפייה לצמד המכשירים החדש רבה עוד יותר מהרגיל, והסיבה כלך ברורה: הורדת Note 7 מהמדפים בשל פרשת הסוללות המתפוצצות, אירוע שלא יישכח כל כך מהר אצל הצרכנים ובעיקר באזורים שבהם הוא הושק כמו בארצות הברית. בשל כך, Galaxy S8 מגיע לאחר שלסמסונג לא היה בעצם בשוק מכשיר דגל שנה שלמה, וזה הרבה במונחי השוק של עולם הסלולר.

לפי הדיווחים והשמועות בחודשים האחרונים, סמסונג תציג שני דגמים: Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus. לשניהם מסך AMOLED ביחס 18:9 רחב במיוחד (כמו LG G6), רזולוציית 2690×1440 פיקסלים ושבב Exynos 8895 או Snapdragon 835 בהתאם למדינה. ההבדל בין השניים הוא בגודל המסך, כאשר הדגם הרגיל הוא בגודל 5.8 אינץ' ואילו דגם הפלוס מציע גודל מסך של 6.2 אינץ'.

קרא עוד:  מובילי הביצועים של נובמבר: ROG Phone 2 ו-OnePlus 7T

את כל הפרטים הרשמיים תוכלו לקרוא כאן אצלנו בכתבה מקיפה שתעלה מיד לאחר ההכרזה.

צפייה בוידאו: Unpakced 2017 בשידור חי

https://www.youtube.com/watch?v=pfJVUd1gjT8