באיחור אופנתי מעט, WhatsApp לפלטפורמת ה-iOS של אפל (Apple) מקבלת את השדרוג הגדול יחסית אותו סיפקה החברה לאחרונה למשתמשים בגרסת האנדרואיד (Android) של האפליקציה.

עם העדכון החדש יכולים יוכלו משתמשי ה-iPhone לקבוע התראות ספציפיות לאיש קשר מסוים, ולא רק עבור קבוצות בלבד, כפי שהיה עד עתה. ניתן אף לקבוע השתקה מוחלטת של איש קשר מסוים, ולא לקבל ממנו התראות כלל, וזאת באמצעות החלקה ימינה על השיחה עצמה ובחירת האפשרות 'עוד' ואז ב-'השתק'. עם זאת, יש לציין כי בניגוד לקבוצות בהן ניתן לקבוע פרק זמן להשתקה, כאן המשתמש יצטרך להיכנס באופן יזום ולבטל את ההשתקה. עדכון נוסף מאפשר למשתמשים לסמן שיחות כאלו שלא נקראו, בדומה לאפשרות הקיימת כיום למשתמשי האפליקציה באנדרואיד, כשהפעם בעת שמבצעים את ההחלקה ימינה על ההודעה בוחרים את האפשרות 'סמן כלא נקרא'.

בנוסף לשתי האפשרויות הללו מרחיבה WhatsApp את אפשרויות השיתוף במערכת ה-iOS, בהתאם לחופש הפעולה הגדול יותר אותו העניקה אפל למפתחים עם השקת הגרסה השמינית של iOS. כעת, יוכלו המשתמשים לשתף אנשי קשר ומפות ישירות מתוך האפליקציות המובנות עצמן, ללא צורך להיכנס ל-WhatsApp עצמה תחילה, וזהו אולי השינוי המשמעותי ביותר בגרסה החדשה של האפליקציה.

הגרסה החדשה מציעה עוד מספר אפשרויות חדשות, אם כי מינוריות יותר, כך לדוגמה יוכלו משתמשי ה-iPhone לחסוך במעט מחבילת הגלישה שלהם בעת ביצוע שיחות קוליות וזאת עדכון שבוצע באפליקציה. כמו כן הוגדר ממשק חדש לחלונית שליחת התמונות והסרטונים. אפשרות נוספת, חשובה גם היא, מאפשרת מעתה לגבות את הסרטונים יחד עם התמונות והשיחות עצמן בשרותי ה-iCloud Drive, כפי שניתן לעשות כבר מזה תקופה.

קרא עוד:  כך ייראו הפרסומות ב-WhatsApp שיגיעו בשנה הבאה

להורדת הגרסה המעודכנת לחצו כאן.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.