בעלי מחשבי כרומבוק (Chromebook) הניידים או כרומבוקס (Chromebox) השולחניים אומנם מיועדים להריץ יישומי-רשת ופחות לצריכה של מולטימדיה כמו צפייה בסדרות או סרטים, אך עתה נראה כי יהיה ניתן להשתמש בהם גם למטרה הזו, עם שיחרור היישום VLC Player.

בעוד למחשבי Chrome OS יש נגן מדיה מובנה בעל יכולות בסיסית לניגון קבצי ווידאו, VLC Player, נגן המדיה הפופלרי, זמין עתה להורדה מחנות ה-Chrome Web Store ויאפשר לבעלים של מחשבים מבוססי Chrome OS לעשות, וובכן, כל מה שמחשבים מבוססי חלונות, לינוקס או Mac OS יכולים לעשות כמו ניגון מגוון של קבצי וידאו כמו MKV או FLAC, הוספת כתוביות ממקורות חיצוניים, סידור ברשימות השמעה, הזרמת וידאו מהרשת ועוד.

בצד הטכני הנגן הוא למעשה אותו יישום שזמין למערכת ההפעלה אנדרואיד ובעזרת כלים שגוגל מספקת הומר כדי לעבוד על מערכת ההפעלה השולחנית של גוגל. כאמור הנגן זמין להורדה בחינם בגודל של 20 מגה-בייט ומאפשר ניגוד קבצי מדיה גם כאשר אין חיבור פעיל לרשת.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.