השמועות על מכשיר הדגל הבא של Vivo מתרוצצות ברשת עוד משנה שעברה. השמועה הכי חמה על המכשיר היא כמובן העובדה שהוא הראשון להכיל בתוכו 6 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה (RAM), דבר שאישרה אמש החברה, ואם לשפוט על פי ההדלפות מאפליקציית מבחני הביצועים AnTuTu, השמועות הללו אכן מתבררות כנכונות.

התוספת של 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה (LPDDR4 אם תהיתם) מוכיחות את עצמן כמשתלמות מאוד בכל מה שקשור לביצועים, או לפחות לרמת המספרים היבשים. המכשיר המדובר הצליח להצליח תוצאה מטאורית של 162,610 נקודות ב-AnTuTu 6, כשהוא עוקף בכמעט 30 אלף נקודות את המכשיר שהיה במקום הראשון עד כה, ה-iPhone 6S Plus. כמו כן, נכון לרגע זה, ה-LG G5 השיג באותו מבחן ניקוד של 72,681 אלף נקודות וה-Galaxy S7 / Edge הגיעו ל-114,250 אלף נקודות בגרסת ה-Exynos. מעבר לכמות זכרון העבודה המכובדת, ה-Vivo XPlay 5 צפוי להצטייד במעבד ה-Snapdragon 820 של Qualcomm ומסך ברזולוצית Quad HD בגודל של 5.5 אינץ'.

ידוע לא מכבר שאפליקציות ביצועים הינן כלי חשוב בכל מה שקשור בהשוואת נתונים בין כל המכשירים השונים, כאשר בעבר, לא מעט חברות רימו את התוצאות כדי לנפח את הביצועים של המכשירים שלהם. אך עושה רושם שעם ה-Vivo XPlay כללי המשחק השתנו לגמרי, והוא כרגע הטלפון הכי מפתיע של השנה בכל מה שקשור לקטגוריה זו.

לפי ההדלפות השונות, ה-XPlay 5 יציג גם מראה מרשים לא פחות, עם מסך הגולש לצדדים סטייל גלקסי אדג' וגוף מתכתי בעיצוב יוקרתי. מלבד זאת, הוא יכלול מסך 5.5 ברזולוציית Quad HD וטכנולוגיית סאונד Hi-Fi 3.0. הוא ייחשף ב-1 למרץ אז בהחלט יש למה לחכות.