ויוו (Vivo) הכריזה רשמית על ה-V15 Pro, מכשיר מסקרן המשתייך אמנם לשוק הביניים – אך כולל תכונות שהיו עד עתה בלעדיות לקצה העליון של שוק הטלפונים החכמים. למסך הגדול שלו, 6.39 אינץ׳ מסוג OLED, אין מגרעת – שכן המצלמה הקדמית נשלפת חשמלית בדומה לדגם ה-Vivo NEX. במסך משולב גם סורק טביעות אצבע מהדור החדש, המבטיח זיהוי מהיר ומדויק.

המצלמה הנשלפת של V15 Pro מצוידת בחיישן באיכות 32 מגה-פיקסל, בעוד שמערך המצלמות האחורי כולל חיישן 48 מגה-פיקסל מתוצרת סוני (Sony), חיישן 8 מגה-פיקסל לצילום בזווית רחבה, וחיישן 5 מגה-פיקסל ללכידת עומק. ב-Vivo טוענים כי מערכת אינטליגנציה מלאכותית מתקדמת מוציאה את המיטב מכל החיישנים הללו, עם אפשרויות לצילום בהיר במיוחד בחשכה,לכידת תמונות פנורמיות מרשימות, וגם ״AI Body Shaping״, תכונה שתגרום לאדם המצולם להיראות רזה או גבוה מכפי שהוא באמת. 

vivo v15 pro

המפרט כולל את שבב ה-Snapdragon 675 החדש יחסית של קוואלקום (Qualcomm),עם 6 או 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה, 128 גיגה-בייט לאחסון קבצים (ניתן להרחבה באמצעות microSD), כניסת אוזניות סטנדרטית וטעינה מהירה באמצעות חיבור Micro USB (ללא טעינה אלחוטית). מערכת ההפעלה היא אנדרואיד בגרסה 9 (Pie) והסוללה היא בהספק 3,700 מיליאמפר עם תמיכה בטעינה מהירה, משום מה בחיבור microUSB.

השוק ההודי יהיה הראשון שבו ישווק ה-V15 Pro במחיר המתחיל ב-400 דולרים.