ויוו (Vivo) היא חברה שבדרך כלל לא עושה מסיבות עיתונאים כדי לחשוף את המכשירים שלה. הם פשוט מופיעים יום אחד באתר, פחות או יותר. זה נכון גם במקרה של iQOO Pro, הטלפון החדש בסדרה היוקרתית שלה שהדבר הכי בולט בו הוא הכיתוב "מפלצת בפנים". החברה משתמשת במילה 'מפלצת' שוב ושוב כדי לתאר את המאפיינים השונים של הטלפון החדש, ועל פניו זה אולי אפילו מוצדק.

iQOO Pro יימכר גם בגרסת 5G. בגרסה זו לצד המערכת על שבב +Snapdragon 855 יש גם את מודם ה-5G של קוואלקום (Qualcomm) וזה, כך נראה, ההבדל המשמעותי היחיד בין שני המכשירים.

כך או כך, ל-Pro יש מסך SAMOLED בגודל 6.41 אינץ' ברזולוציית +FHD המצופה זכוכית הגנה, כמו גם גב הזכוכית של המכשיר שכאמור במרכזו מופיעה הכתובת Monster Inside המוצגת באמצעות תאורת LED בולטת עם שימוש במערכת Halo 2.0. ניתן גם להגדיר השתנות של הצבע בהתאם להודעות שמתקבלות.

Image result for iQOO Pro

בגב יש גם שלוש מצלמות שהראשית היא מצלמת 48 מגה-פיקסל עם החיישן IPX582 המעודכן של סוני (Sony) עם מפתח f/1.79 כששתי המצלמות האחרות מצוידות בחיישנים בגודל של 13 ו-2 מגה-פיקסל. למצלמה מקדימה, הסגורה בתוך מגרעת טיפה קטנה, יש חיישן 12 מגה-פיקסל.

הסוללה של המכשיר היא בנפח עבודה של 4,500 מילי-אמפר/שעה והיא תומכת בטעינה מהירה בהספק של 44 וואט. יש גם מערכת HiFi לשיפור האודיו, במיוחד במשחקים. הטלפון יחסית עבה עם 9.32 מ"מ והוא גם יחסית כבד עם משקל של 215 גרם, כשגרסת ה-5G אף שוקלת שני גרם יותר.

קרא עוד:  שאומי הכריזה באירופה גם על Redmi Note 8T ו-Mi TV 4

iQOO pro בגרסת 8/128 גיגה-בייט זיכרון יעלה כ-450 דולרים, כשמהדורת ה-5G תעלה כ-535 דולרים; בגרסת 12/128 גיגה-בייט הוא יימכר ב-כ-495 דולרים, או כ-כ-575 דולרים עם 5G; מהדורת ה-5G תימכר גם בגרסת 8/256 גיגה-בייט תמורת כ-560 דולרים. המכשירים יהיו זמינים בהדרגה עד ה-29 באוגוסט.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.