ה-6 בספטמבר, כך מתברר, יהיה יום עמוס מאוד עבר ויוו (Vivo). מתברר שהחברה תערוך באותו יום שתי הכרזות מכשירים. על אחת, V11, כבד דיווחנו והיא תערך בהודו. כעת מתברר שבמקביל החברה תקיים מסיבת עיתונאים בבייג'ינג בו היא תציג באופן רשמי את X23 שמחליף, על הנייר לפחות, את X21.

המכשיר יוכרז כנראה בשתי תצורות: אחת עם מערכת על שבב Snapdragon 670 ועם 6/128 גיגה-בייט זיכרון, ואחת עם המערכת על שבב Snapdragon 710 עם 8/128 גיגה-בייט זיכרון. גודל המסך לא ידוע אבל כן ידוע שהוא יהיה בעל מגרעת מינימלית למעלה – בסגנון שזכה לכינוי 'דמעה' – וביחס היבט של 19.5:9 עם רזולוציית +FHD.

שתי המצלמות מאחור אמורות להיות עם חיישני 12 ו-5 מגה-פיקסל וייתכן שהן יציעו גם זום 3x. חיישן טביעות האצבע, באופן שכבר לא מפתיע אצל החברה הזו, אמור להיות בשני המכשירים מתחת למסך. אמור גם להיות שבב עיבוד אודיו עצמאי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.