ויוו (Vivo) תכריז בתחילת החודש הבא על V11. הטלפון החדש, שהוא מעין מחליפו של ה-V9, יגיע עם מסך מלא עם המגרעת הקטנה למעלה שזכתה לכינוי 'מגרעת הדמעה', ומספיקה כדי לאכלס את המצלמה הקדמית ולא יותר מכך. החברה כבר שלחה טיזרים עם תאריך ההכרזה, ה-6 בספטמבר, וגם הוסיפה טיזר לגרסת Pro שמדגישה את העיצוב עם המגרעת הקטנה.

המסך של ה-V11, שבסופו של דבר הוא מכשיר שוק ביניים, יהיה בגודל 6.41 אינץ' ביחס היבט של 19.5:9 וברזולוציית +FHD, וחיישן טביעות האצבע יהיה מתחת למסך. הוא יצויד ב-Snapdragon 660, ב-6 גיגה-בייט זיכרון עבודה וב-128 גיגה-בייט זיכרון עבודה מובנה. המצלמות מאחור הן בגודל של 12+5 מגה-פיקסל והקדמית בגודל 25 מגה-פיקסל. הסוללה היא בגודל 3,400 מילי-אמפר/שעה.

לגבי ה-V11 Pro אין ממש פרטים. הדיווח היחיד הוא שהחברה אימצה עבור הגב את עיצוב הצבע המשתנה החביב כל כך לאחרונה אצל היצרניות הסיניות.

אירוע ההכרזה, דרך אגב, יתרחש בהודו ולא בסין – השוק הצומח ביותר בעולם בשנה האחרונה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.