כנס הסלולר של שנחאי, שייצא לדרך בשבוע הבא, מתחיל להצטייר כמעניין ביותר מבחינת הכרזות טכנולוגיות. לאחר שאופו (Oppo) סיפרה כי תציג דמו של מצלמת סלפי מתחת למסך, הגיע תורה של החברה האחות ויוו (Vivo) שבפוסט וטיזר ב-Weibo סיפרה על טכנולוגיית טעינה שעל פניו לוקחת את התחום עוד צעד אחד קדימה- גם אם הפרטים עוד לא לגמרי ברורים.

החברה מכנה את הטכנולוגיה החדשה שלה FlashCharge והיא טוענת שהיא יכולה להגיע להספק טעינה של לא פחות מ-120 וואט. הטיזר חושף שהטכנולוגיה החדשה יכולה לטעון סוללת 4,000 מילי-אמפר/שעה ב-13 דקות בלבד, ושלצורך טעינה של 50% מספיקות 5 דקות בלבד.

עד כמה זה מהיר? שאומי (Xiaomi) לפני מספר חודשים הכריזה על טכנולוגיה חדשה משלה בשם Super Charge Turbo שיכולה להגיע בשיאה ל-100 וואט. OnePlus 7 Pro, המכשיר החדש של וואן פלוס שידועה מתחילת דרכה במטענים המהירים של מכשיריה, מגיע עם סוללת 4,000 מילי-אמפר/שעה שבבדיקות שלנו הצלחנו למלא 50% ממנה בכ-20 דקות.

המרחק בין הכרזה, ואפילו דמו, ועד הטמעה של טכנולוגיה אמנם די ארוך, אבל אין ספק שזה אחד התחומים המעניינים כיום בשוק.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.