בוויוו (Vivo) אולי לא מגדירים מראש את הטלפון החדש שלהם Vivo Z3 כמכשיר משחקים, אבל הוא יציע משהו מאוד מיוחד שמיועד לגיימרים: מצב משחק ייעודי המבוסס על שיתוף פעולה עם אפיק (Epic) ומנוע המשחקים שלה Unreal Engine. עוד לא ברור איך זה בדיוק יבוא לידי ביטוי, אבל בוויוו מספרים שמצב המשחקים ייקרא eSports 2.0 ומטרתו לספק חוויית משחקים משופרת.

בינתייים שחררה החברה הודעה רשמית, או יותר נכון כמה הודעות, ש-Z3 יוצג ביום רביעי הקרוב ב-17 באוקטובר וימשיך את חגיגת ההכרזות של אוקטובר.

המכשיר, ככל הנראה, יגיע עם מסך TFT בגודל 6.3 אינץ' וברזולוציה של 2280×1080 פיקסלים, או +FHD. הוא יציע 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה, והמערכת על שבב תהיה Snapdragon 710. יש גם סוללת 3,240 מילי-אמפר/שעה ואנדרואיד 8.1 בסביבה.

אבל כאמור מה שהכי חשוב הוא שהחברה מכוונת את Z3 לספק ביצועים גבוהים, ומוטיב המהירות חוזר בכל היבט במודעות. זה אומר קודם כל שילוב של טכנולוגיה קניינית שמכונה Dual Turbo, ושנית, כמוזכר לעיל, מצב משחקים מהיר במיוחד.

הטלפןון לא אמור לצאת כרגע מגבולות סין, והוא אמור לעלות כ-260 דולרים, ובעוד כמה ימים יתברר איך הדברים לעיל באים לידי ביטוי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.