טלפון הדגל הבא של ויוו (Vivo), החדש בסדרת ה-Nex המרשימה, זוכה לאחרונה לחשיפות רבות. המדליף Ice Universe העלה לטוויטר (Twitter) תמונות חדשות של גרסת ה-5G שלו והן שוב מראות שזה הולך להיות כנראה אחד המכשירים הכי יפים והכי מעניינים שיגיעו השנה לשוק.

עדכון: VIVO NEX 5G הוכרז רשמית

אחד הדברים הבולטים ב-NEX3, והתמונות די מוכיחות זאת, הוא שהחברה טוענת שמדובר במכשיר שיציע יחס מסך לגוף שעומד על 99.6% בזכות טכנולוגיה שהחברה מכנה 'מפל מים' בה הקימורים בעצם מסתיימים מתחת למכשיר, אל הגב. כנראה שיותר קרוב מזה ל-100% כבר אי אפשר יהיה להגיע – עם או בלי מצלמה קופצת באמצע כמו שיציע המכשיר הזה, שבמקרה המסוים הזה תהיה בעצם שתי מצלמות, כשהראשית ביניהן עם חיישן 16 מגה-פיקסל.

אבל זה מכשיר שמרשים גם בזכות התצורה שלו ולא רק בזכות המראה המדהים שלו. הוא יהיה אחד הגדולים ביותר בשוק כי מסך ה-AMOLED שלו יהיה בגודל של 6.9 אינץ', והוא יציע חיישן טביעות אצבע מתחת למסך. לפי הדיווחים המערכת על שבב תהיה +Snapdragon 855 והיא תגיע עם עד 12 גיגה-בייט זיכרון עבודה ועד 512 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה.

מערך הצילום מאחור בצורתו העגולה המיוחדת משהו יכיל שלוש מצלמות, כשהראשית בגודל 64 מגה-פיקסל כששתי האחרות מצוידות בחיישן 13 מגה-פיקסל. הסוללה תהיה בנפח עבודה של 4,500 מילי-אמפר/שעה עם תמיכה בטעינה מהירה בהספק של 44 וואט.

קרא עוד:  הגל הראשון: יצרניות הטלפונים כבר מתבייתות על ה-Snapdrgon החדשים

כאמור המכשיר יגיע גם בתצורה של 5G, ועדיין לא בדיוק ידוע מתי תהיה ההכרזה בפועל.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.