בכל חודש מפרסמת אנטוטו את רשימת עשרת המכשירים החזקים ביותר בהתאם למבחנים המזרימים אליה חובבי בדיקות הטלפונים, וגם 'כמה עיתונאים' פה ושם. לפי הפרסום הנוכחי שלה, המתייחס לאוקטובר 2019, המלך הנוכחי של השוק בהיבט של הביצועים הוא ה-Nex 3 5G המרשים של ויוו (Vivo) המבוסס על המערכת על שבב +Snapdrgon 855 ומוצע עם 8/12 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-256 גיגה-בייט זיכרון אחסון, מתחת למסך AMOLED בגודל 6.89 אינץ'.

גם במקום השני ממוקם מכשיר של ויוו, ה-iQOO Pro 5G שמצויד באותו מעבד. מייד אחרי שני המכשירים של ויוו מגיעים שני המכשירים הנוכחיים של וואן-פלוס (OnePlus) כשמבין השניים OnePlus 7T מקדים את חברו הגדול יותר OnePlus 7T Pro. במקום החמישי מוצאים את ROG Phone II, טלפון המשחקים המעודכן של אסוס (Asus), ואחריו את הטלפון הראשון של שאומי (Xiaomi) ה-Mi 9 Pro 5G. גם הטלפון הוא של שאומי, ומדובר גם במקרה הזה בטלפון משחקים: BlackShark 2 Pro שכזכור מדובר בגרסה מעודכנת שהביאה לשוק גם היא את ה-+Snapdragon 855. את הרשימה חותמים Realme X2 Pro, ה-16s PRo של מייזו (Meizu) ו-Redmi K20 Pro, השלישי של שאומי ברשימה שלא כוללת אף מכשיר של סמסונג (Samsung) וגם לא של וואווי (Huawei).

מכשירים של וואווי אפשר למצאו ברשימה השנייה שהציג האתר שמצייגת לפי האתר את עשרת מכשירי שוק הביניים החזקים ביותר. למעשה Honor 9X Pro מוביל את הרשימה הזו מעל Honor 9X ו-Honor 20S.

ה-Redni Note 8 Pro של שאומי מגיע אחרי שלישיית המכשירים של וואווי ובמדרגה שלה אחת מתחתיהם. כזכור מדובר על אחד המכשירים הבודדים בסביבה הזו שמבוסס על Helio G90T של מדיה-טק (MediaTek). מייד אחריו מגיעה הגרסה הרגילה של Realme X2 ואז Reno 2, נציג של חברת האם אופו (Oppo). ה-Redmi K20 ו-Mi 9 SE של שאומי הם המכשירים הבאים ואת רשימת שוק הביניים חותמים Realme Q ו-X27 של ויוו.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.