ויוו (Vivo), כמו יצרניות סיניות גדולות אחרות, יודעת לסחוט את הלימון. בסוף השבוע השיקה החברה עוד גרסה של X23 שאותה היא מכנה הפעם Symphony. הסיבה? העיצוב, יפה מאוד לעין יש לציין, של גב המכשיר הוא עם גוונים משתנים ייחודיים מאוד, ויש שתי גרסאות: אחת מבוססת על צילום של ים בשעת ערב מאוחרת עם גלים שנעלמים לתוך השמיים, והשנייה מבוססת על סביבה ארקטית שצולמה בשעות הבוקר המוקדמות.

מעבר לכך מכוונת החברה את המכשיר מעט יותר לכיוון שוק הביניים לאחר שציידה אותו ב-Snapdragon 660. עם זאת מדובר במכשיר נדיב יחסית שמציע 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה לצד 128 גיגה-בייט זיכרון אחסון, מצלמה קדמית עם חיישן בגודל של לא פחות מ-24.8 מגה-פיקסל שתומכת בזיהוי פנים לפתיחה מנעילה. למכשיר יש גם סוללה שמעט גדולה יותר מאשר במקור עם נפח של 3,500 מילי-אמפר/שעה.

כמו ה-X23 'המקורי' גם ל-X23 Symphony יש מסך AMOLED בגודל 6.41 אינץ' ברזולוציית +FHD עם מגרעת קדמית בצורת טיפה ועם חיישן טביעות אצבע מתחת למסך. המצלמות מאחור הן בגודל של 12 ו-13 מגה-פיקסל.

הטלפון החדש כבר מוצע למכירה בקצת יותר מ-400 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.