המכשיר הראשון למותג iQOO החדש בית ויוו (Vivo) הוכרז רשמית והוא מכשיר משחקים מתקדם עם מפרט חזק הכולל מסך מקצה לקצה ללא מגרעת ושבב Snapdragon 855 המהיר.

Vivo iQOO הוא לא מכשיר רגיל של החברה, זאת בניסיון לרענן קצת את ליין המוצרים שלה היא הציגה מכשיר מתקדם במיוחד הכולל זיכרון עבודה עם לא פחות מ-12 גיגה-בייט ואחסון פנימי של 256 גיגה-בייט, כאשר הגרסה הבסיסית היא 6/128 גיגה-בייט. בדומה לשאר המכשירים לשוק הגבוה של ויוו, חיישן טביעות האצבע מוטמע במסך, שהוא אגב בגודל של 6.1 אינץ' ברזולוציה 2,340×1,080 פיקסלים, ביחס של 91.7 של גוף למסך ופאנל מסוג OLED.

כדי לקסום לגיימרים, Vivo iQOO מכיל מערכת קירור מבוססת נוזל המכונה Super liquid cooling שנועדה לפזר ולהפחית את חימום המכשיר. מלבד זאת יש מספר פונקציות תוכנה עם יכולות בינה מלאכותית המאפשרות לספק 'ביצועי טורבו' כדי לקבל עד 70% יותר קצב פריימים לשנייה, וכן מצב המשלב את ה-WiFi וקישוריות סלולרית כדי למנוע ניתוק בזמן משחק ברשת.

מלבד זאת, Vivo iQOO מציע מצלמה קדמית בתוך מגרעת קטנה במסך בצורת טיפה, זאת בשונה מהמצלמה הנשלפת של Vivo S שנסקר אצלנו. מערך הצילום מאחור כולל שלושה חיישנים כאשר הראשי הוא 13 מגה-פיקסל מדגם IMX263 עם עדשה רחבה, חיישן נוסף 12 מגה-פיקסל ועוד חיישן 2 מגה-פיקסל לצילומי עומק.

הסוללה היא בהספק של 4,000 מיליאמפר/שעה, אך מה שמסקרן היא יכולת הטעינה המהירה – המטען שבהספק כולל של 44 וואט מסוגל תוך 15 דקות להטעין כ-50% מהסוללה בעוד שבתוך 45 דקות הוא יסיים טעינה מלאה.

קרא עוד:  שני טלפונים חדשים לשוק הביניים הוכרזו בידי HTC

המחיר של Vivo iQOO מתחיל ב-450 דולרים לגרסה הבסיסית וקופץ עד 630 דולרים לדגם המתקדם ביותר. המכירה תחל בסין בשבוע הבא.