ויוו (Vivo) הכריזה על V17 Pro, טלפון חדש לשוק הביניים שמציע למשתמשים לא פחות משש מצלמות – ארבע מאחור ושתיים נשלפות בקפיצה מעלה מקדימה בעת שרוצים לצלם תמונות סלפי. מעבר לכך מדובר שוב בטלפון שמבחינה חיצונית מרשים למדי.

V17 Pro מצויד במסך AMOLED בגודל 6.44 אינץ' ברזולוציית +FHD שלפי החברה מכסה את כל מרחב הצבעים לפי תקן DCI-SP3. בוויוו מכנים את התצוגה הזו FullView Display והיא כוללת גם זכוכית בעיצוב 2.5D וחיישן טביעות אצבע מתחת למסך. כאמור, כדי לשמור על מסך נקי, ויוו מצעה ב-V17 Pro מגנון מצלמה נפתחת שבעצם מורכב משתי מצלמות – אחת עם חיישן סמסונג (Samsung) מסוג S5KGD1 עם חיישן 32 מגה-פיקסל ומפתח f/2.0, ואחת עם חיישן 8 מגה-פיקסל לצילום בזווית רחבה של 105 מעלות.

המצלמה הראשית מבין ארבע מאחור מבוססת על חיישן IMX582 של סוני (Sony) בגודל 48 מגה-פיקסל ומפתח של f/1.8. יחד איתה מאחור יש גם חיישן 13 מגה-פיקסל עבור עדשת טלפוטו המספקת זום 2x אופטי. מתחת למבזק, בחלק התחתון של תחום המצלמות, יש מצלמת רוחב שגם גודל חיישנה עומד על 8 מגה-פיקסל אבל היא מציעה זווית רחבה יותר של 120 מעלות. הרביעית והאחרונה היא מצלמת 2 מגה-פיקסל לקביעת עומק התמונה.

הטלפון מבוסס על המערכת על שבב Snapdragon 675 במהירות מרבית של 2 גיגה-הרץ, והיא מגיעה יחד עם 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. הסוללה מציעה נפח עבודה של 4,100 מילי-אמפר/שעה עם תמיכה בטעינה בהספק של 18 וואט. המערכת שמעל אנדרואיד 9 היא Funtouch OS 2.1 שמציעה מעבר לעבודה במסך כהה מלא, טורבו בכמה רמות וכן מצב משחקים.

קרא עוד:  הגל הראשון: יצרניות הטלפונים כבר מתבייתות על ה-Snapdrgon החדשים

המחיר של המכשיר שיכל להימכר בפועל בסוף החודש יהיה כ-425 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.