המותג IQOO של ויוו (Vivo) הוא הכיוון בו בחרה החברה להיכנס, גם אם באופן לא רשמי, לשוק טלפוני המשחקים. אבל המכשיר הראשון היה מכשיר קצה עליון גם מבחינת המחיר. זו הסיבה שהחברה הכריזה על IQOO Neo שמציג תצורה שמתאימה יותר מבחינת המחיר לצעירים, עם מפרט נמוך יותר.

ההבדל המשמעותי ביותר הוא השימוש ב-Snapdragon 845 הוותיקה כמערכת על שבב עבור IQOO Neo. מסך ה-OLED, עם זאת, הוגדל ל-6.38 אינץ' והוא עדיין מוצע ברזולוציית +FHD – ואולי בהיבט הזה הוא דווקא מתאים יותר למשחקים מאשר מסך ה-6.1 אינץ' של ה-IQOO המקורי. השימוש במסך OLED אומר כמו בהרבה מקרים אחרים בימינו שחיישן טביעות האצבע שולב מתחת למסך.

הגדלת המסך אפשרה גם להגדיל את הסוללה ל-4,500 מילי-אמפר/שעה אבל היא תומכת בטעינה מהירה איטית יותר, בטכנולוגיית FlashCharge הקניינית של ויוו, שמגיעה עד 22.5 וואט. לפי החברה 30 דקות מספיקות לטעינת 50% מהסוללה. מערכת הקירור של המכשיר מורכבת משני לוחות גרפיט רב-שכבתיות שבאמצע ביניהן, כמו בכריך, נמצא תא אדים ופיסת אלומיניום.

מאחור יש עדיין שלוש מצלמות, אך עם חיישנים מעט קטנים יותר בגודל של 12 מגה-פיקסל עבור המצלמה הראשית עם מפתח f/1.79, גודל של 8 מגה-פיקסל עבור מצלמת הרוחב עם מפתח f/2.2 ועם 2 מגה-פיקסל עבור מצלמת העומק. מקדימה יש מצלמת 12 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.0.

IQOO Neo לא יוצע עם 12 גיגה-בייט זיכרון עבודה כמו קודמו. התצורות האפשרויות הן 6/64 גיגה-בייט תמורת כ-260 דולרים, 6/128 גיגה-בייט תמורת כ-290 דולרים, 8/64 גיגה-בייט תמורת כ-305 דולרים, ו-8/128 גיגה-בייט תמורת כ-335 דולרים. המכשירים יהיו זמינים בצבע שחור וסגול החל מה-8 ביולי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.