בסוף אוקטובר האחרון הודיעה טוויטר (Twitter) על סגירת Vine, שירות אחסון ושיתוף סרטוני הוידאו שלה. מאז ההצהרה הפגינו משקיעים פוטנציאלים רבים עניין ברכישתה של Vine מטוויטר. בין המתעניינים אפשר להזכיר למשל את אתר הסקס הקנדי פורנהאב (Pornhub). טוויטר מצידה טענה שאין בכוונתה למכור את Vine ועכשיו מתברר שהכוונה שלה הייתה כל הזמן, כלל הנראה, להשאיר מאחור אפליקציה.

האפליקציה תחייה כיישום מצלמה המאפשר למשתמשים להמשיך ולהקליט סרטונים באורך של 6 שניות, בדיוק כמו הסרטונים שמיועדים היו להעלאה לרשת בימי חייה. אפליקציה זו מכונה Vine Camera, והיא תוצע החל מהחודש הבא עבור אנדרואיד וגם iOS. הסרטונים שהיישום ייצר יהיו ניתנים לשיתוף בטוויטר או כל אתר אחר, או לשמירה מקומית, כך שהמשתמשים יכולים עדיין לנצל את הפורמט, אבל לא תהיה יותר פלטפורמה ייחודית המוקדשת לקטעי הווידאו של Vine.

עוד פרט שעשוי לשמח כמה ממשתמשי היישום הוא שהם יוכלו עכשיו גם להוריד קטעי וידאו שפורסמו אל Vine לפני ההכרזה של אוקטובר, מהאפליקציה או מאתר האינטרנט של טוויטר, אם ירצו לשמור עליהם כך שיהיו נגישים גם בעתיד.

לפי דיווחים גם פייסבוק (Facebook) בודקת כעת תכונת מצלמה חדשה שתאפשר למשתמשים לשחק עם תמונות הסלפי שלהם באמצעות מסכות דמויות Snapchat, מסננים דמויים Prisma, ותוספות גרפיקה מדליקות.