נראה שההודעות על סמארטפונים וטאבלטים חדשים (שצפויים להיות מוכרזים רשמית ב-MWC) לא מפסיקים להגיע, אנו רק במרחק של יום אחד מפתיחת התערוכה והיום מגיעה לנו הכרזה מעניינת על סמארטפון חדש, והפעם-ViewSonic עם מכשיר ה-ViewPhone 4s.

המכשיר, שיכלול מסך בגודל 3.5 אינץ' ברזולוציית 960×640 וצפיפות פיקסלים של 326 (PPI), כך שהוא מסוגל להתחרות במכשירים המובילים ואף באיכות המסך של האייפון 4S (וגם השם דומה להפליא). אך מצד שני, יש ביניהם גם כמה דברים מאד שונים, כגון מערכת ההפעלה של ה-ViewPhone 4s שבהחלט לא דומה לזאת של האייפון. המכשיר של החברה האמריקאי יגיע עם מערכת ההפעלה החדשה של גוגל, ICS (אנדרואיד 4), כמו כן הוא יכלול אופציה לסים כפול, מצלמת 5 מגה-פיקסל ומצלמה קדמית מסוג VGA. מידע לגבי מעבד, זיכרון, זיכרון פנימי, מחיר וזמינות עדיין אין, אך פרטים אלו צפויים להיחשף בתערוכת MWC.

מכשיר ה-4s הוא לא המכשיר היחיד ש-ViewSonic תציג בתערוכה בברצלונה, לחברה יש עוד שני סמארטפונים שהיא מתכננת להכריז עליהם, הראשון הוא-ViewPhone 5e, מכשיר שיכלול מסך בגודל 5 אינץ' מסוג WVGA בדומה ל-Optimus Vu של LG וכמעט כמו של ה-Galaxy Note של סמסונג (5.3 אינץ'.) ה-ViewPhone 5e יריץ את מערכת ההפעלה ICS של אנדרואיד ויכלול אופציה לסים כפול. פרטים נוספים אינם ידועים בשלב זה, אך אנו צפויים לדעת יותר לאחר ההכרזה בתערוכת MWC. כמו כן, למכשיר ה-ViewPhone 5e יש אח קטן שנקרא- ViewPhone 4e, מכשיר שיגיע עם מסך 3.5 אינץ' מסוג HVGA, מעבד במהירות 650MHz וגם הוא עם אופציה לסים כפול ויגיע עם גוף בעובי 10.3 מ"מ.

קרא עוד:  שאומי הכריזה באירופה גם על Redmi Note 8T ו-Mi TV 4

ועכשיו תורם של הטאבלטים,: ViewSonic מתכננת להכריז על שלושה טאבלטים חדשים, הראשון הוא- ViewPad G70 שיגיע עם מסך בגודל 7 אינץ' מסוג capacitive IPS ברזולוציית 1024×600, מצלמה אחורית בגודל 2 מגה-פיקסל ומצלמת VGA קדמית, 1GB זיכרון ראם ו-4GB זיכרון פנימי עם אופציה להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון. הוא יכלול יציאות mini HDMI, microUSB ו-miniUSB ויריץ את מערכת ההפעלה ICS. הטאבלט השני של View Sonic הוא ה-ViewPad E100 עם מסך בגודל 9.7 אינץ' ברזולוציית 1024×768 (בדומה לאייפד 2) מסוג ISP, ומעבד 1GHz. הוא צפוי להריץ את ICS ויכלול יציאות HDMI ו-USB ואופציה להרחבת זיכרון באמצעות כרטיס זיכרון. המכשיר ישקול 620 גרם ויגיע ב-9.1 מ"מ עובי.

הטאבלט האחרון שהחברה תציג בתערוכה הוא ה- ViewPad P100 עם מסך 10 אינץ' סוג IPS ברזולוציית 1280×800, מעבד כפול ליבה של אינטל במהירות 1.6GHz, שתי מצלמות (קדמית ואחורית) ויריץ את מערכת ההפעלה-Windows 7 slate.

נראה שהולך להיות לנו שבוע מעניין מבחינת הכרזות חדשות של מכשירים רבים בתערוכת MWC בברצלונה.