אמש הועלה סרטון מודלף לרשת המציג את ה-Nokia air. שירות האחסון והסנכרון בענן החדש של נוקיה שצפוי להתחרות ישירות ב-iCloud של אפל, ב-Drive של גוגל וב-Dropbox. לפי הסרטון, נראה כי ה-Nokia air הוא שירות שנועד לסנכרן יישומים, אנשי קשר ומדיה בין כל מכשירי הנוקיה השונים. נראה גם שהחברה הפינית רוצה שנתחיל להריץ את כל שירותיה בענן, בדיוק כמו שגוגל עושה עם ה-Chromebook, כך אפשר לראות שהתפריטים ייעלמו וכל האפליקציות יהיו במסך הבית ויסונכרנו און-ליין בענן, ולפי איך שזה נראה בינתיים, מערכת ה-Nokia Belle צפויה לקבל את ה-Air ראשונה.

מכשירים עתידיים
בנוסף לכך ובאופן די מפתיע, הסרטון מציג שלושה מכשירי קונספט מעניינים: טאבלט, סמארטפון ומיני-סליידר המריצים את-Symbian. כעת לא ידוע אם המכשירים הללו יישארו בגדר מכשירי קונספט או שאכן יושקו, אך אם אכן יוכרזו לצד שירות ה-Air החדש אנו משערים שזה יקרה בכנס ה-Nokia World שנערך בין ה-5 ל-6 בספטמבר בהלסינקי פינלנד, וזה בהחלט צפוי להיות משב רוח מרענן עבור אוהדי המותג.

האם אתם חושבים שיש למה לצפות מה-Nokia Air, או שהוא עלול "ללכת לאיבוד" בתוך ים של שירותי אחסון בענן שכבר קיימים בשוק? צפו בוידאו בהמשך.