בעוד שפרסומות משתלבות באופן מובנה באתרי הזרמת וידאו כמו YouTube, אתרים נוספים ורשתות חברתיות כמו פייסבוק (Facebook) החלו להטמיע פרסומות וידאו כחלק אינטגרלי מהפיד של המשתמש וכעת נראה שהן יעשו את דרכן גם אל Flipboard, קורא חדשות ועדכונים חברתיים.

התמיכה בפרסום וידאו הוכרז בכנס ה-ReadWriteMix כמייק מקצ'ו (Mika McCue), מנכ"ל Flipboard הכריז כי החברה תציג פרסומות וידאו החל מחודש ספטמבר והמפרסם הראשון שיעשה שימוש בסוג הפרסום הזה הוא בית האופנה שאנל (Chanel). על פי מקצ'ו, מכון נלסון בדק ומצא כי הפרסום על-גבי Flipboard יעיל יותר מפרסום בטלוויזיה. כבר היום היישום תומך בפרסומות ובדומה בפרסום על גבי מגזינים. היישום מאפשר למפרסמים להציג דף מלא המוקדש כולו לפרסומות ומוצג בעת דפדוף בין כתבות.

היישום Flipboard זכה להצלחה מכיוון שלא מדובר בעוד יישום המרכז בתוכו עדכוני חדשות ועדכונים חברתיים המסודר ברשימה. התוכן מוצג במערך דמוי מגזין אינטראקטיבי השם דגש על תמונות גדולות ומעבר בין כתבות נעשה באמצעות מחווה של דפדוף המציג חווית שימוש כמעט במגזין אמיתי. סמסונג משלבת את היישום כחלק ממכשירי סדרת ה-Galaxy האחרונים כמעין מתחרה ל-BlinkFeed של HTC. פרסומות הוידאו יהפכו להיות חלק מחוויה זו החל מחודש הבא.

(קרדיט לתמונה: Ken Yeung)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.