חברת Carl Zeiss הציגה משקפי תלת מימד יחודיים לכל בעלי המכשירים של נוקיה הכוללים יציאת TV-OUT. את המשקפיים ניתן לחבר בקלות למכשיר וניתן לצפות באמצעותם בוידאו גם כאשר אתם מחוץ לבית, בזמן נסיעה, טיול או אפילו אימון כושר. במקום לצפות (בקטן) על מסך הסלולרי מול כולם, תוכלו לענוד את המשקפיים ולצפות דרכם. בעוד שכאשר המשתמש יענוד את המשקפיים הוא יראה מסך וירטואלי גדול, מי שנמצא מולו יחשוב כי מדובר במשקפי שמש רגילות לחלוטין. המשקפיים באות עם אוזניות מובנות וכך ניתן גם להאזין למוזיקה. את הנייד שלכם תוכלו להניח בתושבת יעודית ושלט קטן המחובר לחוט המשקפיים יקנה לכם שליטה על הצפייה.

עיקר הפיתוח במשקפיים היא תצוגת התלת מימד הגורמת למשתמש לחשוב כי הוא נמצא בתוך הסרט או בתמונה הנצפית. כך, נוצר מצב של מציאות מדומה, מצב שיעמיק את חווית הצפייה ויקרב אותנו אל האובייקט המוצג. זאת, בניגוד למצב כיום (צפייה במסך המכשיר) היוצר ריחוק. המשקפיים נוסו אפילו בעת צפיית ביוטיוב, ועל פי הדיווח, הם בהחלט העמיקו את החוויה.
המוצר כבר זמין לרכישה, אך כרגע רק בגרמניה. מדובר במכשיר מרתק מאוד שאנו מקווים שמישהו ישכיל להביאו ארצה. בינתיים אתם מוזמנים לצפות בסרטון ההסבר. (מקור).