אפליקציית השיחות וההודעות החינמית Viber השיקה אמש גרסה חדשה (2.2) בחנויות האפליקציות. התוספת האחרונה והחשובה שנוספה בעדכון היא האפשרות לבצע שיחות קבוצתיות, כך ניתן לשוחח בין מספר אנשים בדומה לאפשרות הקיימת כבר ב-What's up.

אבל לא רק אופציית הצ'ט הקבוצתי נוסף בעדכון האחרון, אלא ישנם גם מספר עדכוני ממשק כמו האפשרות להוסיף תמונה לאיש הקשר שאיתו אנו משוחחים. עוד ניתן לקבוע רקע בהתאמה אישית לתצוגת הדו שיח, אפשרות לראות מתי בדיוק הצטרפו אנשי הקשר שלכם לוייבר, הצגת הזמן המדויק בו נשלחו ההודעות ואחרון חביב, שיפור באיכות HD בשיחות האודיו.

אפליקציית Viber הישראלית לסמארטפון מאפשרת לבצע שיחות בין חברים בחינם באמצעות תקשורת הרשת (3G/WiFi) בטכנולוגיית VOIP. לאפליקציה כבר 90 מיליון משתמשים ברחבי העולם, כשרק בחודשיים האחרונים נוספו לשירות כ-20 מיליון משתמשים ובחודש הבא צופים כי היא תעבור את ה-100 מיליון משתמשים.

את האפליקציה ניתן להוריד למכשירי iOS, אנדרואיד, בלקברי ו-Windows Phone.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.