בלילה שבין חמישי לשישי התקיים טקס The Game Awards, שנחשב ל-'אוסקר' של עולם הגיימינג בו מוענקים פרסים ליוצרי משחקי מחשב, שחקנים ולעוסקים בתחום. מעבר לחלוקת הפרסים הכנס/טקס גם לא מעט הכרזות, וריכזנו כאן חלק מאותן הכרזות.

Gears Tactics לחובבי האסטרטגיה

אחרי שמיקרוסופט (Microsoft) הציגה את ה-Xbox Series X, הקונסולה הבאה ברשימה, ואחרי שהציגה סרטון מקדים למשחק Hellbalde 2, היא הציגה גם סרטון חדש של הכותר Gear Tactics. מדובר במעין משחק משנה אסטרטגי לסדרת הפעולה המדממת, והוא אמור להגיע אל קונסולת ה-Xbox One ב-28 באפריל.

משחק ראשון ל-PlayStation 5

מהצד של סוני (Sony) אומנם לא נחשפה קונסולת הדור הבא, אבל קיבלנו טעימה ראשונה מהכותר Godfall, משחק פעולה מגוף שלישי השם דגש בשלל וקרבות מטווח קרוב, מאת המפתחת Gearbox.

המשחק החדש מיועד באופן בלעדי ל-PlayStation 5 והמחשב האישי.

Ghost of Tsushima נראה מרהיב

Ghost of Tsushima אחד מהמשחקים הבלעדיים המצופים לקונסולת ה-PlayStation 4 זכה לסרטון בין 4 דקות המציג בהרחבה את המשחק עוצר הנשימה המתרחש בתקופה הפאודלית של יפן. חלון ההשקה של המשחק נכון לעכשיו הוא קיץ 2020.

Final Fantasy VII – מתמקדים בגיבור

Final Fantasy VII Remake הוא עוד משחק בלעדי לקונסולת ה-PlayStation 4, לפחות באופן זמני, שזכה לזמן מסך בדמות סרטון חדש המציג את סיפור הרקע של הגיבור קלאוד.

Bravely Default II יגיע אל Nintendo Switch

גם לנינטנדו (Nintendo) הייתה נוכחות בטקס עם ההכרזה על Bravely Default II ההמשך לסדרת משחקי התפקידים המוערכת שעשתה חיל ב-Nintendo 3DS. הכותר החדש בסדרה מבית Square Enix יגיע אל Nintendo Switch בשנה הבאה.

קרא עוד:  כוח המחץ פולש אל הטלפונים עם G.I. Joe: War on Cobra

The Wolf Among Us 2 קם לתחייה

The Wolf Among Us 2 מסמל את התחייה מחדש של הסטודיו טלטייל גיימס (Telltale Games) שנסגר והוקם מחדש.

הסרטון נותן טעימה קטנה מהמשחק העלילתי בו דמויות מהאגדות חיות לצד בני האנוש בעולם האמיתי. מדובר רק בסרטון אווירה שלא מעניק פרטים נוספים כמו תאריך יציאה או הצגה של קטעי משחקיות.

Fast & Furious Crossroads

הסטודיו סלייטלי מד (Slightly Mad), המתמחה במשחקי מרוצים מציאותיים, עושה מעין סיבוב פרסה עם הכרזה על משחק חדש בעולם של מהיר ועצבני עם Fast & Furious Crossroads המשלב בין מירוצים ומעשי שוד.

המשחק החדש יגיע אל קונסולות הדור הנוכחי – PlayStation 4 ו-Xbox One והמחשב האישי במאי 2020.

סיפור הרקע של PUBG ו-League of Legends נחשפים

שני משחקים מקוונים פופולריים יזכו לקבל דווקא גרסאות לשחקן יחיד כאשר באירוע סופקה הצצה חטופה אל Prologue ו-Ruined King, שיחקרו את המקור של PUBG ו-League of Legends, בהתאמה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.