העבודה על גרסה 4.3 של אנדרואיד (Android) כבר הסתיימה ככל הנראה, אבל עדיין לא ברור האם הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה מבית גוגל (Google) תוצג לראווה בכנס Google I/O הקרוב של החברה שאמור להיערך בין התאריכים 15-17 במאי בסן פרנסיסקו. כזכור, הייתה ציפייה הרבה להשקה של גרסת ה-Key Kime Pie בכנס הקרוב, או גרסה 5.0, אבל בינתיים גוגל טרם אישרה אפילו את השקת גרסה 4.3, ובכל מקרה, עדיין לא חשפה אלו תכונות חדשות צפויות למשתמשי האנדרואיד.

בינתיים, חשף האתר Android Authirty את המכשירים עבורם כבר הכינה גוגל מהדורות עבודה. שלא במפתיע מכילה הרשימה בעיקר את מכשירי הנקסוס (Nexus) של גוגל עצמה, החל בטלפונים נקסוס ונקסוס 4, וכלה בטאבלטים נקסוס 7 ונקסוס 10. טלפון אחר שנמצא ברשימה הוא ה-U8819 של הוואווי (Huawei), אולי עוד סימן לכוחה הגדל והולך של החברה הסינית המובילה, וכן טלפון שמסומן כ-ADR8995.

מדובר בטלפון בשם Breakout של חברת Pantech, ומדובר בטלפון שמגיע עם מעבד כפולה ליבה במהירות 1 ג'יגה-הרץ ו-512 מגה-בייט זיכרון עבודה בלבד. האם זה אומר משהו על הדרישות של גרסה 4.3? האם הן יהיו צנועות יחסית? אנחנו ממתינים לדיווחים.