סוני (Sony) הודיעה בבלוג הרשמי של PlayStation כי גרסה 2.50 שלך מערכת ההפעלה עבור קונסולת ה-PlayStation 4 זמינה להורדה והיא מביאה עמה שלל שיפורים.

רשימת השיפורים של עדכון הגרסה, שזכתה לכינוי יוקימורה (Yukimura), ניתן למצוא יכולת השהייה והפעלה מהירה (Suspend and resume), אשר מאפשרת להשהות את המשחק בעת כיבוי הקונסולה, ולחזור לאותה נקודה כאשר היא מופעלת מחדש, יכולת שסוני הציגה עוד בהכרזה הראשונית של הקונסולה.

העדכון יאפשר להפעיל הגדרות נגישות שלא היו זמינות עד כה, כמו היכולת להגדיל את גודל הגופן של התצוגה, לעבור למצב ניגודיות גבוהה, להפוך את הצבעים, להקריא את המוצג על המסך, להגדיל את התצוגה ועוד.

בצד החברתי סוני מאפשרת מעתה לאנשי תעשייה להוסיף תגית לחשבון שלהם שמציגה אותם כחשבון מאומת (Verified), בדומה ליכולת שקיימת ברשתות החברתיות השונות כמו טוויטר (Twitter) ופייסבוק (Facebook). כמו-כן מעתה יהיה ניתן לחפש משתמשי PSN בין חברי פייסבוק או לאתר כאלו המשחקים באותו הכותר, יהיה ניתן להעלות סרטוני משחק גם אל אתר Dailymotion בנוסף לפייסבוק ויו-טיוב (YouTube) ומעתה כאשר המשתמש מרוויח הישג וירטואלי במשחק, נשמרת תמונת לכידת מסך באופן אוטומטי כדי לבצע שיתוף מהיר.

בין היכולות הנוספות יש אפשרות לגבות את כל המידע שבקונסולה לכונן קשיח חיצוני, לבחור בביצוע התקנה אוטומטית של עדכוני תוכנה ועוד. את רשימת השיפורים המלאה ניתן למצוא בפרסום בבלוג הפלייסטיישן הרשמי של החברה.