וורני (Vernee) נחשבת לאחת החברות השאפתניות יותר מבין החברות החדשות שצצו בסין לאחרונה. אולי בגלל שהיא חברה שחושבת בגדול, היא אמורה להכריז בכנס MWC 2017 בסוף החודש על 5 טלפונים חדשים. במים החמישה, Appllo 2, מעניין במיוחד כי הוא אמור להיות המכשיר הראשון בעולם שיהיה מצויד ב-Helio X30, המעבד החדש של מדיה-טק (MediaTek) שמיוצר בתהליך ייצור של 10 ננו-מטר

אין יותר מדי פרטים על המכשירים החדשים, אבל ניתן להעריך שכמו קודמו גם Apollo 2 יהיה עם מסך בגודל 5.5 אינץ'. כמו כן פרסמה כבר החברה שהוא יגיע בשתי תצורות זיכרון: אחת של 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה עם 64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, ואחת של 8 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה עם 128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה.

שאר הטלפונים שיוכרזו הם Mars Pro שיגיע עם 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ויהיה מבוסס על Helio P25; מכשיר נוסף בסדרת ה-Apollo, אבל הפעם X, שיהיה מצויד ב-Helio X20, אנדרואיד 7.0 ויושק במרץ ולפי החברה יציע תצורה גבוהה לכסף; Thor E, סדרת הסוללות הגדולות של החברה, שיגיע עם מסך בגודל 5 אינץ', סוללה של 5,020 מילי-אמפר/שעה וכל זאת בגוף בעובי 8.2 מ"מ ובמשקל של 149 גרם בלבד שאמור להגיע בפועל לשוק באפריל; ועוד מכשיר Thor, הפעם אחד שמכונה Plus עם מסך 5.5 אינץ', סוללה של 6,050 מילי-אמפר, ובכל זאת עובי של 7.9 מ"מ בלבד שאמור להגיע בפועל לשוק במאי.

קרא עוד:  גוגל מאפשרת להשתמש בטלפון לאימות דו-שלבי

ובקיצור: יהיה מעניין לעקוב אחר החברה הזו ב-MWC 2017.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.