התאגיד הסיני TCL, המחזיק בזכויות למותגים בלאקברי (Blackberry) ואלקטל (Alcatel) בשוק המובייל, רכש ב-2015 גם את המותג הנוסטלגי פאלם (Palm), אחת החברות הראשונות בעולם שייצרו מחשבי כף יד (Personal Digital Assistant) וטלפונים חכמים. עד כה נותר המותג ללא שימוש מסחרי, אולם כעת מדווחים ב-Android Police כי TCL עומדת סוף-סוף להשיק מכשיר טלפון חדש תחת מותג Palm.

לפי הפרטים הידועים כרגע, המכשיר יהיה מבוסס אנדרואיד, והוא אמור להגיע לשוק במהלך המחצית השנייה של השנה הנוכחית. הוא ישווק בארה״ב דרך הרשת הסלולרית Verizon, שהייתה אחת התומכות העיקריות של Palm בגלגולה הקודם. שום פרט אחד על המכשיר לא נחשף, אולם נראה סביר כי ב-TCL מתכוונים להחיות את דגם ה-Palm Pre שהיה הטלפון החכם המודרני ביותר של Palm, וכנראה גם אחד האהובים ביותר.

ה-Palm Pre המקורי, שהושק ב-2009, הציג ממשק גרפי פורץ דרך המבוסס על מערכת ההפעלה WebOS (שכיום נמצאת בבעלותה של LG, וקשה להאמין שיעשה בו שוב שימוש לצורך מכשיר טלפון חכם). הייתה לו מקלדת פיזית מלאה הנשלפת מצדו התחתון של המכשיר, ואפילו תמיכה בטעינה אלחוטית. הוא זכה לביקורות נלהבות, אך המכירות לא הספיקו על מנת להציל את החברה.