ביום חמישי הקרוב יהיה ניתן לרכוש בVerizon את מכשיר הHTC Incredible 2. המכשיר אשר מבוסס על מכשיר ה-Incredible S ויחליף אותו בהיצע של Verizon, מביא שיפורים מעטים מהמכשיר עליו הוא מבוסס, והם מסך 4 אינץ' (לעומת 3.7 ממקודם), 768MB של זיכרון ראם (לעומת 512 ממקודם) ומצלמה קדמית ברזולוציה של 1.3 מגה פיקסל לשיחות ווידאו. המכשיר עדיין בנוי על אותו מעבד חד ליבתי של 1 ג'יגה-הרץ, עם אותה גרסת אנדרואיד (2.2).

ה-EXIF חושף מכשיר חדש של HTC

עובד של HTC טייל בוושינגטון וצילם תמונה בטלפון הסלולרי שלו. את התמונה הוא העלה לPicasa, אך שכח (או שלא שכח) להסיר את המידע של התמונה, הלא הוא הEXIF. אותם נתוני צילום חשפו פרטים אודות מכשיר קרב ובא של HTC, והוא הDoubleshot. המכשיר אשר אמור להגיע לT-Mobile, יהיה סליידר עם מסך מגע WVGA ומקלדת מלאה, אשר מריץ אנדרואיד 2.3 ובנוי סביב מעבד חד-ליבתי של 1.2 ג'יגה-הרץ. הוא עתיד לבוא עם כל הקישוריות הרלוונטיות (WiFi b/g/n וBluetooth 3.0) וכמובן, מצלמה שעשויה להיות מצלמת תלת-מימד. נקווה להכרזה רשמית בקרוב.

-פרסומת-
זהו הפרופיל האישי שלי, והוא יכול לשמש לי כבמה להלל את עצמי ולספר על עצמי סיפורי אלף לילה ולילה... אבל אין הנחתום מעיד על עיסתו, לכן, אצטט את גדולי האומה: "יש איזה רועי אחירון מטומטם מעצבן באתר TGSPOT..." (אריק, טרול, פיקסלים על פורום, 2011) ובנימה רצינית, טכנולוג, כותב להנאתי, גם מצלם (לפעמים).