סרטון "פרוייקט המשקפיים" של גוגל בהחלט יצר עניין רב, מכיוון שהוא הציג את המחשוב הלביש (Wearable Computer) כמוצר פרקטי, לא כל-כך חודרני בו אנו יכולים להיעזר ביום-יום. ברור לנו שהמחשוב הלביש הוא הכיוון אליו פונות חברות הטכנולוגיה ונראה כי אפילו מפתחת ומפיצת המשחקים /valve-lg.jpg(וואלב) מעוניינת לטמון ידה בצלחת.

כאשר פרסמה החברה מודעת דרושים בה היא מחפשת מהנדס חומרה (שכן היא חברת תוכנה), הוצתה מחדש השמועה כי החברה עובדת על קונסולת-משחק משלה, שמועה שקברניטי החברה הכחישו מספר רב של פעמיים, אך פרסום חדש בבלוג של מיכאל אברש (Michel Abrash), מתכנת ומפתח בחברה שופך אור על מה באמת הם מתכוונים לעבוד: מחשב לביש.

בפרסום מסביר מיכאל בזהירות רבה כי בחברה עובדים על מספר פרויקטים בחטיבת המחקר והפיתוח, רבים שבהם בכלל לא רואים אור, ואף מבקש בעליצות לא להכריז עדיין  על "משקפי-Steam" שיוצגו בתערוכת E3 של השנה. הוא מציין כי תחום המחשוב הלביש מושך ובחברה מעוניינים להתמקד יותר בצד של המחקר מאשר הפיתוח הסופי של המוצר וללמוד את התחום שעשוי, לפי דעתו, להוליד מוצר מגומר תוך עשר שנים או אולי אף פחות מחמש שנים. כך נוכל למעשה ללבוש משקפיים שיחליפו את המסך, אשר יהפכו את עולמנו האמיתי למציאות מעושרת. מי יודע, אולי בזכות Valve באמת נזכה לשחק ב-"באטלפילד" דרך המשקפיים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.