עבור חובבי משחקים רבים מאוד השמועה כי משחק חדש ביקום של Half Life נמצא בדרך מעלה את רמת הציפיות וההתרגשות לשמיים. אבל ייתכן מאוד שכדי לשחק בפרק השלישי של הסדרה הזו החובבים ידרשו לרכוש משקפי מציאות מדומה (VR), כי זו הפלטפרומה שלפי הדיווחים Valve תציע עבורה את המשחק באופן בלעדי. הסיבה לכך, לפי דיווח של האתר Upload, היא שהחברה ממשיכה להיות נאמנה למאמצי המציאות המדומה שלה בצורת פיתוח עצמי של ערכת ראש.

האתר העלה סדרה של תמונות מודלפות מהן עולה כי החברה נמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים של הערכות, שאם יגיעו לשוק יעשו זאת רק לקראת סוף 2019. אחת התמונות אף מציעה תמונה מקדימה של ערכה בעבודה שעל הלוח שלה אפשר לראות בבירור שכתוב Valve.

לפי הפרטים הידועים 'שדה הראייה' שתציע הערכה יהיה 135 מעלות והפאנלים מבוססים על טכנולוגיית הרזולוציה הגבוהה של Vive Pro מבית HTC, עמה שיתפה Valve פעולהף לפחות עד עתה. מעבר לכך אפשר לראות בחלק מהתמונות גם את הרמקולים המשולבים כמו גם את שתי המצלמות. בנוסף, לפי דיווח נוסף, הערכה תגיע גם עם שתי ידיות בקרה ללבישה על היד, בדומה לערכות אחרות בשוק.

Valve לא הוציאה כל הודעה רשמית בקשר לשמועות הללו, ואסור לשכוח שמדובר בחברה שאין לה בעיה לגנוז פרויקטים אם היא חושבת שהם לא מוצלחים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.