צרות בצרורות: אם לא די בתלונות על תצוגה האדומה של Galaxy S8 (גלקסי S8), משתמשים מתלוננים גם על מכשירים שמאתחלים את עצמם באופן אקראי, ללא פעולה מיוחדת. גם מחיקה וחזרה להגדרות יצרן לא מסייעת לפתור את הבעיה.

התקלה החלה כשבוע לאחר ששלחה סמסונג את מכשירי ה-S8 ללקוחות בארה"ב, ובעוד את תלונת התצוגה האדומה היא כבר הספיקה לתקן בעדכון תוכנה, לבעיה הנוכחית היא עדיין לא סיפקה פתרון. "המכשיר החדש אצלי בערך 10 שעות והוא כבר ביצע שבעה אתחולים בזמן שאני משתמש בו. עכשיו זה קורה כשאני משתמש באפליקציה כמו מצלמה או בערכות הנושא של סמסונג, וזה לא משנה אם המכשיר נמצא בטעינה או לא", כתב אחד המשתמשים בפורום של החברה.

סקירה: Samsung Galaxy S8 – החבילה המושלמת

עדיין לא ברורה הסיבה לתקלה, ואחת התיאוריות היא שהדבר קשור להפעלה בו זמנית של אמצעי האבטחה שמציע המכשיר. כלומר, שחיישן טביעות האצבע עובד במקביל ליכולת זיהוי הפנים של המכשיר. אבל מדובר בתיאוריה בלבד, שלא זכתה לאישור. עוד הערכות טענו כי אולי יש קשר לכרטיס ה-SD וחלק מתלוננים כי כל מסך הבית משתנה לאחר האתחול. מה שברור הוא שלא מדובר בתופעה נקודתית. יש משתמשים שכבר הספיקו להחליף מכשירי S8 בהם התגלתה תקלת האתחול, רק כדי להיתקל בה גם במכשירים החדשים שקיבלו מהחברה.

סמסונג טרם מסרה תגובה על התופעה החדשה, אך ברור כי נדרש כאן תיקון תוכנה. כמו כן, יש לציין ש התקבלו דיווחים על בעיות בתקשורת אלחוטית דווקא בדרום קוריאה, מדינת הבית של החברה, וכן על בעיות של פיקסלים "מתים" במסך, אך במידות מינוריות יותר.