ריק מול מלא

אחת הבעיות עם כונני ה-USB שאנחנו לא ממש זוכרים מה הם מכילים. כל אחד מאיתנו מסתובב עם מספר כוננים כשכל אחד מכיל קבצים שונים הדורש מאיתנו לחברם למחשב כדי לדעת מהם הקבצים הקיימים בכונן, אך מה עם יכולנו להציג את תוכלת כונן הפלאש לפני החיבור למחשב? כך חשב לעצמו גרפיקאי מיפן האחראי על הקונספט החדש של דיסק פלאש: הכונן יאפשר הצגת התכולה ללא כל צורך במחשב באמצעות תאורה המעידה על סוג הקבצים וגודלם, כך שצבע כחול עבור מסמכים, ורוד עבור תמונות וירוק עבור וידאו. ככל שהשטח בכונן יקטן, כך ההתאורה הפנימית תתחזק. כפי שתוכלו לראות בתמונות, בהתאם לגודל הקבצים ששמרתם בכונן, כך האור בהיר וחזק יותר.

המעצב מק פונמיזו גם ציין כי האייקון שבמחשב יציג בצורה דומה את תכולתו וכן התאורה תשתנה בזמן שתשקשקו את הכונן. כאמור, זהו רק רעיון בעיני מק והיינו שמחים לראות מוצר כזה בשוק. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.