מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה כי שחקני Xbox החברים בתוכנית ה-Insider יוכלו ליהנות מהאפשרות ליצור ולנהל טורנירים מותאמים אישית התאמת תמונה אישית בפרופיל ועוד.

מצב ה-Arena, שיאפשר לשחקנים ליצור ולנהל טורנירים בהיקף רחב היישר מהקונסולה שלהם, יזכה לטורניר הביכורים שלו בשבועות הקרובים. הטורניר יהיה של המשחק World of Tanks והוא יערך על ידי ESL וינוהל דרך Xbox Live. המשתתפים בטורניר, יקבלו התראות מתי המשחק התחיל, והתוצאות יפורסמו בפיד האישי של כל שחקן ושחקן. מעבר לאפשרות לניהול טורנירים, שחקנים יוכלו לצפות ולהתעדכן ישירות בתוצאות של טורנירים גדולים ואף להגיש מועמדות להשתתף בהם.

עוד במסגרת העדכון הרחב הוא האפשרות להוסיף תמונה מותאמת אישית לפרופיל ב-Xbox. מיקרוסופט אמרה כי שחקנים יוכלו להוסיף תמונות מתוך הקונסולה, מחשב או המכשיר הנייד שלהם; עם זאת היא אמרה כי העדכון הזה ייקח יותר מזמן מהאחרים, בגלל שהחברה רוצה שהוא עוד לסגור פינות נוספות הקשורות למכשירים חיצוניים.

מעבר לכך העדכון החדש יאפשר לשחקנים לצפות בחבריהם משחקים היישר מדף הפרופיל שלהם, כך שאם חברכם משחק כלשהו ואתם מעוניינים לצפות, כל מה שעליכם לעשות הוא לקפוץ לדף הפרופיל שלו והמשחק כבר יופיע.

נכון לעכשיו מיקרוסופט אמרה כי אין תאריך סופי מתי מנוי שירות ה-Xbox Insider יוכלו ליהנות מהעדכון החדש, אך ציינה כי הוא יגיע בשבועות הקרובים. בהמשך ובמידה והכל יעבוד קשורה, חלק מהאפשרויות יגיעו לכלל שחקני Xbox.

קרא עוד:  מיקרוסופט השיקה רשמית את Xbox One S ללא כונן תקליטורים

פורסם לראשונה באתר Vgames