שירות התשלומים החדש של גוגל (Google), ה-Android Pay צפוי לצאת רשמית בחודש אוקטובר הקרוב, כך מדווח מקור באתר חדשותי בדרום קוריאה.

את האישור הלא רשמי קיבלנו מדובר LG במדינה, שאישר כי גוגל מתכננת להשיק את מכשיר הנקסוס הבא מתוצרתה יחד עם מערכת האנדרואיד M לצד מערכת התשלומים Android Pay שתותקן מראש במכשיר שגם יהיה הסנונית הראשונה בשוק.

כזכור, בחודש מאי האחרון בכנס המפתחים השנתי Google I/O, הכריזה גוגל כי ה-Android Pay תפעל עם יותר מ-700,000 חנויות וכי סביר כי המספר יגדל עוד יותר עד ההשקה. בין היתר גם מפעילות הסלולר האמריקאיות יהיו שותפות למהלך וכן חברות האשראי העולמיות כגון אמריקן אקספרס, ויזה, מאסטר-כארד ודיסקברי.

לפי הדיווחים האחרונים, מכשיר הנקסוס הבא יהיה מתוצרת LG והיצרנית הסינית וואווי (Huawei) ויכללו מסך 5.5 ו-5.7 אינץ’, שבב מרובע ליבות של קוואלקום, מצלמה 16 מגה פיקסל וזיכרון עבודה של 3 ג’יגה-בייט RAM. עוד נאמר כי הם ישלבו לראשונה גם חיישן טביעות אצבע (בסדרת הנקסוס), אשר ישמש כאמצעי אבטחה חשוב ואולי כסטנדרט לצורך ביצוע ההרכישה. רק השבוע דיווחנו כי גוגל אף בחנה דגם של Nexus 6 בו משולב חיישן שכזה, כך ייתכן כי החברה פועלת מזה זמן להשלמת התהליך באופן בטוח.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.