אצלנו בארץ הוא אוטוטו מגיע, אך בארה”ב כבר פתחו מכירה מוקדמת בחנות Amazon למכשיר הגלקסי אס 3. למקדימים להזמין, יוכלו לקבל את המכשיר כבר ב-1 ליוני בארה”ב, שם הוא יימכר במחיר של $799.99  (כ-3,100 שקל) למכשיר שאינו נעול ולא תחת חוזה שירות. מחיר הנחשב יחקר יחסית למחיר התחלתי של מכשירים בארה”ב.

בשונה מהדגם הקודם, סמסונג משיקה בארה”ב דגם אחד לכלל הרשתות וכרגע עדיין לא הכריזה על דגמים שונים ל-AT&T או T-Mobile עם תמיכה ב-LTE, ולכן המכשיר מותאם לעבוד גם ברשתות אלה וגם בישראל.

בינתיים אצלנו, נאבקת היבואנית מול משרד התקשורת לקבל אישור ייבוא (אישור סוג) למכשיר בשל בעיות הקשורות לתחום תדרי ה-WiFi שבהם הוא פועל ועד כה הוא לא אושר, תהליך הצפוי להסתיים בימים הקרובים. נוסף לכך, עוד אתמול השיקה סאני את גרסת ה-ICS למכשיר הגלקסי אס 2 לעשרות אלפי המשתמשים בישראל, ובכך הסתיימה סאגת העדכון שמלווה אותנו מאז ההכרזה לפני כחודשיים.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.