חלונות 10 הושקה לפני כחודש, ובעוד שהתגובות סך הכל חיוביות, ישנם לא מעט משתמשים שמתלוננים על העובדה שאי אפשר לשנות המון דברים בסיסיים בהגדרות, ושהרכיבים השונים מפוזרים לכל אורך המערכת (חלק ב"הגדרות", חלק ב"לוח הבקרה", חלק ב"מאפייני מערכת" וכן הלאה). ובכן, קיימת אפשרות לשלוט על כל ההתאמות האישיות הללו בחלון אחד, שזכה כבר לשם הכוללני "GodMode" (הקיים גם בגרסאות הקודמות).

מדובר למעשה על ממשק אחד שמרכז בתוכו את כל ההגדרות, השינויים והטוויקים שבאפשרותכם לבצע למערכת, החל משינויי מראה ועד שינויי התנהגות של רכיבים. כדי לאפשר אותו, כל שעליכם לעשות הוא ליצור תיקייה חדשה בשולחן העבודה (לחצן ימני – חדש – תיקייה), ולשנות לה את השם ל-

God Mode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}

כאשר במקום השם GodMode אפשר לבחור בכל שם אחר (כמו למשל "All Settings" או "Custom", רק שימו לב שיש להקפיד על הנקודה שלאחר השם ולפני הסוגריים המסולסלות.

כעת תבחינו כי אייקון התיקייה השתנה, במקום סמל צהוב של תיקיית מסמכים לסמל שנראה כמו לוח הבקרה. כעת אם תפתחו אותה, ייפתח לכם חלון שמרכז בתוכו את כל ההגדרות שבאפשרותכם לשנות. את התיקייה החדשה שיצרתם, אגב, ניתן לגרור לכל מקום אחר ואין צורך להשאיר אותה על שולחן העבודה.