זה לא שהיינו צריכים את זה, זה לא שזעקנו לקבל את זה, אבל זה בכל זאת כאן: MuscleNerd, הדובר של חבורת ההאקרים של ה-iDevice, הצליח למצוא פריצת אבטחה שתאפשר לבצע הסרת הנעילה (Unlock) למודם של ה-4S המאפשר פתיחה ושימוש במכשיר כסים פרי.

כזכור, מאז גרסה 4.1 של האייפון 4, לא הצליחו כלל וכלל חבורת Dev Team להוציא משהו שקרוב ל-Unlock עבור האייפון 4 וגם הפעם מדובר אך ורק באייפון 4S. התחליף היה ה-Gevey SIM שסיפק מענה מוצלח עד לגרסה 5.0 שם הוא כבר נחסם סופית. ובכן, עושה רושם שהגלגל שוב חוזר על עצמו, ודווקא בעת שבה אנחנו לא זקוק לו, הוא בכל זאת מגיע, שכן אפל החלה למכור אייפונים סים פרי בחנויות שלה החל ממחירים של 650$, מגמה שנמשכת עד היום עם ה-4S.

גם כאן בארץ גם חברות הסלולר וגם ב-iDigital מציעים למכירה אייפונים שפתוחים לכל רשת שתחפצו בה, והמגמה הזאת נמשכת גם בחו״ל בין אם זה במפעילות הסלולר או בחנויות של אפל, ובעקבות כל הגורמים הללו, הביקוש לאנלוק ירד בצורה משמעותית.

בנוסף לכל הדברים הללו, חשוב להזכיר כי אנלוק עם כלי הפריצה ultrasn0w למעשה דורש פריצה של ה-4S, מה שלצעירנו לא קיים עדיין, על אף ש-Chronic Dev Team הרימו את הכפפה ובאמצעות המשתמשים הם מחפשים פריצות חדשות במערכת ההפעלה של אפל.

קרא עוד:  סמסונג השיקה את סדרת Galaxy Note 10 בישראל

מעניין לראות האם יצליחו המפתחים להוציא פריצה גם ל-4S וגם לאייפד 2 שתפרוץ אותם תמידית, כי אנחנו מתחילים כבר להריח את האייפד 3 באוויר שיגיע עם מעבד ה-A6 מרובע הליבה, מה שעוד יותר יקשה את העניין על הפורצים.