מכשירי הטלפון החכם לא נחשבים כאביזר זול במיוחד. זאת, יחד עם השימוש המרובה במכשיר, גורמים לרובנו לרכוש כיסוי מגן שישמור על המכשיר בעת נפילה ומפני שריטות ומכות. אך מדוע שלא לנצל את קיומו של הכיסוי גם עבור צרכים אחרים? הנה 5 כיסויים מיוחדים שיהפכו את הטלפון החכם לשימושי אף יותר.

רחפן בכל כיס

Selfly הוא פיתוח ישראלי במימון המונים שמיועד במיוחד לחובבי הסלפי. במקום להצטייד במוט סלפי או למתוח את היד למרחקים, פשוט שלפו רחפן מהכיסוי שמתלבש על הטלפון החכם. הרחפן, שמסוגל לטוס כ-5 דקות, נשלט באמצעות הטלפון ויוכל לצלם אתכם בדיוק מהזווית המחמיאה.

https://youtu.be/3BOYolXipJQ

עדשות הצילום כבר בפנים

אין ספק שחיישני המצלמות בסמארטפונים רק הולכים ומשתפרים בשנים האחרונות, אבל אין תחליף לעדשות צילום מקצועיות. לחברת Ztylus מגוון עדשות מקצועיות שמתלבשות על כיסוי המגן של הטלפון החכם. באמצעות גלגלת מיוחדת הן מתמגנטות לגב הכיסוי ומעניקות יכולות צילום שעדיין לא קיימות בכל טלפון חכם.

את המצת והפותחן השאירו בבית

סיימתם יום עבודה עמוס וכל מה אתם רוצים זה לשבת על החוף ולהירגע עם סיגריה ובקבוק בירה? אין סיבה לסחוב איתכם גם מצת ופותחן. הם כבר מובנים בכיסוי המגן של SparkSlide שעשוי פוליקרבונט שישמור היטב על שלמות המכשיר שלכם.

 

קחו איתכם את הטלפון לחלל

חום או קור קיצוניים לא בריאים עבור מוצרי האלקטרוניקה שברשותנו, אך כשהסמארטפון הולך איתנו לכל מקום, הוא עלול למצוא את עצמו תחת שמש ישירה או במגע עם קרח וחשיפה למים. Phoozy הוא מעין 'חליפת חלל' שנועדה לשמור על המכשיר מחום, מקור וממים.

קרא עוד:  שאומי השיקה את Mi 9T Pro באירופה

כמו כריות האוויר שבאוטו

הכיסוי הזה שעדיין בפיתוח יזהה, באמצעות חיישנים שונים, שהמכשיר נופל ובדרך לפגוש מקרוב את הקרקע. עוד כשהוא באוויר יישלפו מיד מן הכיסוי קפיצים מעוקלים שתפקידים לספוג את המכה וכך למכשיר לא יקרה כלום. כשהמכשיר יהיה בכיס, הכיסוי החכם יזהה זאת ולא יפתח לשווא את הקפיצים.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.